Як вибрати триколісний велосипед

Як вибрати дитячий триколісний велосипедДіти у віці від 2 до 4 років дуже непосидючі. Їм потрібно кудись направляти свою енергію і бажано робити це на свіжому повітрі. Одним з варіантів активного відпочинку для вашої дитини буде прогулянка на власному велосипеді. У цьому віці найбільш оптимальним варіантом буде купити дитині триколісний велосипед. Проте, як його обрати, знають не всі батьки, адже в Україні є багато різноманітних моделей даного транспорту зі своїми модифікаціями. Наші експерти діляться з вами своїми спостереженнями та порадами на цей рахунок. 

На які параметри потрібно звертати увагу

Обираючи дитячий триколісний велосипед, батьки мають звернути увагу не лише на його оформлення. Стилістика може бути різною і пов’язаною з побажаннями дитини (наприклад велосипед може бути його улюбленого кольору або такого ж окрасу, як улюблений персонаж мультфільму). В першу чергу при виборі такого транспорту варто звертати увагу на його комплектацію та наступні елементи:
  • сидіння;
  • кермо;
  • колеса;
  • безпека дитини.

Дані елементи дуже важливі і якщо упустити хоча б один з них, то вашій дитині може бути не комфортно за кермом свого «залізного коника».

Сидіння

Загалом сидіння в триколісному велосипеді може бути трикутним або прямокутним. Більш коректно для дитини обирати трикутну версію. Завдяки такій формі дитина не буде з’їжджати на раму. Також важливо звернути увагу на наявність спинки. Якщо вона є, то дитина зможе на неї спиратись та прогулянка буде більш комфортною. 
Більшість сидінь роблять з пластмаси. Також вони можуть бути обшиті тканиною або мати резинову вставку. Такі елементи знижують ризик сповзання дитини з сидіння. Для більш довгого періоду експлуатації варто купувати дитячий 3-колісний велосипед з можливістю горизонтального регулювання сидіння. Оскільки діти швидко ростуть, дані моделі велосипедів довше будуть використовуватись Вами і Вашою дитиною. 

Кермо

Триколісний велосипед дитячий - інструкція з виборуПерший час дитина буде використовувати кермо в якості додаткової опори. Керувати велосипедом більше доведеться батькам. Тому для дитини варто обирати велосипед з наявністю так званої «батьківської ручки». В подальшому дитина зможе сама керувати велосипедом. 

Для безпеки Вашого малюка варто купувати триколісні велосипеди з фіксацією керма. Це дозволить блокувати переднє колесо та дитина не зможе випадково звернути в іншу сторону від батьків. Також варто купувати велосипеди, в яких краї керма мають резинові вставки. Це знизить ризик сповзання рук дитини з керма під час прогулянки. Окрім цього варто купувати велосипеди з можливістю вертикального підйому керма. Це дозволить довше експлуатувати велосипед. 

Колеса

У триколісних велосипедів можуть бути колеса з наступних матеріалів:
  • Пластик. В них відсутні шини і вартість таких велосипедів буде нижчою. Проте вони не завжди витримують удари та вібрацію. Тому це більше бюджетний варіант велосипедів;
  • Гума. Більш жорсткі колеса і зроблені з цільної гуми. Їх не треба підкачувати, а проколи таких коліс є великою рідкістю. Проте вони також погано справляються з амортизацією від ударів та вібрацією;
  • Комбіновані (пластик та гума). Даний варіант використовується в деяких велосипедах. Вони мають пластикові боковини та тонке гумове покриття. Це більш покращений варіант пластикових коліс і вони краще витримують вібрації;
  • Поліуретанові. Мають жорстку боковину і схожі на повністю гумові (резинові) колеса. Один з найкращих варіантів.;
  • Гумові надувні. Ще один цікавий варіант. В них гарна амортизація, вони міцні та добре амортизують. Проте їх дуже легко проколоти.

Окрім матеріалу коліс також варто правильно обрати їх діаметр. Від цього буде залежати висота велосипеду. Найкращим варіантом буде триколісний велосипед з великими та важкуватими гумовими чи поліуретановими колесами. Маленькі колеса не стійкі і можуть створити небезпеку на вологій поверхні.

Безпека

Матеріали та елементи виробу можуть цікавити Вас лише тоді, коли ви розумієте, що обраний велосипед безпечний для дитини. Тому в них, при необхідності, повинні бути передбачені додаткові елементи безпеки, серед яких:

  • наявність батьківської ручки для контролю напряму руху велосипеда;
  • наявність ременів безпеки для нівелювання ризиків випадіння дитини;
  • підстраховочні ободи якщо велосипед купується для дворічної дитини.

Окрім цього варто на перші пори купити дитині елементи для індивідуального захисту (шоломи, наколінники і т.д.). 

Поради при виборі триколісного велосипеда

Поради при виборі триколісного велосипедаСпівробітники інтернет-магазину Спритний Тато радять батькам при виборі триколісного велосипеда дотримуватись наступних порад:

  • При купівлі приміряйте велосипед також і для себе. Це означає подивитись, чи комфортно Вам самим його перемішувати, керувати батьківською ручкою і т.д.;
  • Зверніть увагу на вагу велосипеда. Він повинен бути легким, щоб дитина сама змогла його зрушити з місця. Також більш легкі велосипеди легше виносити на подвір’я;
  • Перевіряйте функціональність обраного велосипеда (педалі повинні крутитись легко, руль та колеса також, не повинно бути сторонніх звуків при запуску їх руху;
  • Пластикові велосипеди легші за металевих, проте останні більш надійні;
  • Перевірте, чи легко доглядати за велосипедом (як колеса відштовхують болото, чи легко їх почистити і т.д.).

Дані поради від наших співробітників допоможуть Вам швидко обрати триколісний велосипед для вашої дитини. Залишилось тільки зв’язатись з нашими менеджерами та оформити замовлення на сайті Спритний Тато.