Радіоняні, відеоняні

1 товар.
Відображено 1 - 1 з 1 товар

Радіоняні і відеоняні - перші помічники молодої мами

Дитячі радіоняні, відеоняніЕх, от би знайти собі якогось чудо помічника, який буде стежити за малюком під час його сну. Адже хвилини сну крихти - це єдиний шанс для матусь спокійно прибратися в кімнаті, зайнятися приготуванням їжі, прийняти ванну або просто декілька хвилин відпочити. Хоча ні! Який там спокій?! Залишивши малюка навіть на хвилину, турботливі батьки миттєво починають хвилюватися: «А чи не прокинувся він?! Чи все у нього добре?!». Ось і доводиться розриватися від плити до крихітки і навпаки... Досить-таки втомливе заняття. Так навіщо ж ускладнювати собі життя?! Адже є чудовий спосіб контролювати поведінку дитини на відстані.

Все, що вам для цього знадобиться - купити радіоняню або відеоняню

Цифрова радіоняня, відеоняняПовірте, навіть найдосвідченіша няня в світі не змогла б конкурувати з таким розумним сучасним винаходом. Відеоняня - це чудовий пристрій, який здатний подарувати вам спокій і впевненість в тому, що з малюком все в порядку. З таким помічником ваш крихітний синочок чи донечка завжди буде у вас «на виду». Навіть якщо ви будете перебувати на досить-таки великій відстані. Особливість такої своєрідної ​​няні - це здатність дуже тонко і блискавично реагувати на рухи і звуки, які видає малюк. Як тільки ваша крихітка прокинеться, ворухнеться, або щось викрикне, сигнал-сповіщення завдяки передавача тут же надійде на ваш приймач, і ви дізнаєтеся про це. Яскравий світловий або гучний звуковий сигнал приймача - ось головна ознака того, що вам потрібно бігти в дитячу кімнату. Як бачите, принцип дії радіоняні нагадує знамениті американські пейджери.

Де вибрати і купити радіоняню або відеоняню

Радіоняня, відеоняня в інтернет магазині Спритний ТатоУ Спритного ТАТА ви можете вибрати і купити радіоняню або відеоняню з величезним набором функцій і зручною для вас зоною контролю, так як на нашому сайті представлені прилади з різним радіусом дії. Вам варто лише визначитися, яка модель потрібна вам і вашій дитині, а потім сповістити нас про це лише одним кліком. Впевнені, ви будете в захваті від такої чудової помічниці. Адже радіоняня не тільки буде замість вас чатувати дитину під час її сну, але і сповістить вас про наближення до малюка домашнього улюбленця. А хто з нас не знає, якими цікавими бувають кішки і собачки, як прагнуть прокрастися до малюка і лизнути його крихітне личко, тим самим завдаючи маленькому сплячому сонечку шкоду. Радіоняня миттєво сповістить вас про такі «благі» наміри тварини. Якщо у вашому будинку іноді буває шумно, і ви турбуєтеся, що не зможете вчасно почути звуковий або побачити світловий сигнал, то це не проблема. Виробники передбачали виникнення такої ситуації. І саме для таких випадків забезпечили таку оригінальну «доглядальницю» вібросигналом. Як бачите, радіоняня або видеоняня - це просто геніальний винахід, якому під силу навіть самі непередбачені ситуації. Для того, щоб купити радіоняню або відеоняню - вам зовсім не потрібно бігати по всіх магазинах вашого міста, адже завдяки Спритному Татові така оригінальна нянечка сама постукає у ваші двері. За вами залишилося зовсім мале: всього один раз клікнути! Помірні ціни та якісний сервіс завжди до ваших послуг!