Автокрісла 15-36кг

33 товарів.
Відображено 1 - 24 з 33 товарів

Дитяче автокрісло 15–36 кг: ще більше безпеки!

автокрісло дитяче 15 36Здавалося б, зовсім недавно ви купували своїй крихітці автомобільне крісло-люльку, а вже сьогодні ваше маленьке диво святкує свій третій ювілей (так-так, у малюків ювілейний кожний день народження), і підняти його на руки не так уже й легко – щастя росте і важить понад 15 кг. Саме час купити дитяче автокрісло 15–36 кг. Адже безпека дитини – те, чим ніколи не нехтують, незалежно від того, якого віку дитина досягла.
Особливість дитячого автокрісла від 15 до 36 кг – дитина фіксується в ньому за допомогою автомобільного ременя безпеки, оскільки точкові пояси автокрісел уже не здатні міцно втримати дитину під час форс-мажорних ситуацій. Варто взяти до уваги, що дитяче автокрісло групи 15–36 кг стане постійним супутником вашої дитини під час автомобільних подорожей аж до досягнення нею 12-річного віку.

Дитячі автокрісла 15–36 кг: переваги

СПРИТНИЙ ТАТО на те і спритний, щоб миттєво відреагувати на всі потреби своїх маленьких клієнтів та запропонувати їм найкращі товари. І хоча наш магазин віртуальний, про безпеку ваших карапузів під час автомобільних подорожей ми подбали автокрісла від 3 роківреально: на Інтернет-вітринах презентовано моделі-лідери рейтингу дитячих автокрісел 15–36 кг, які підтверджують свою якість не тільки відповідністю стандартам безпеки  ЕСЕ R44/04, але й отримали позитивні відгуки задоволених батьків, а головне – стійко пройшли краш-тести. А це – засвідчення якості в дії, а не на папері. СПРИТНИЙ ТАТО дбає, аби дитячий світ був не тільки веселковим, але й безпечним.
Рішення купити дитяче автокрісло 15–36 кг недорого особливо відповідальне, адже цей атрибут дитячих подорожей повинен стійко нести свою службу майже 10 років. Тому його вибір має базуватися на врахуванні багатьох нюансів:
- комфорт та зручність дитини, що забезпечується можливістю регулювати спинку, підголівник та підлокітники. Дитина – не робот, який займе положення, задане на панелі управління ним. А тому автокрісло 15–36 кг не повинно обмежувати чи сковувати рухи маляти під час подорожі, особливо якщо вона довготривала. В Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА презентовано найкращі моделі дитячих автокрісел, які даруватимуть дитині свобідну безпеку, адже їх сидіння просторі та комфортні, ідеально відбивають фізіологічні й анатомічні особливості маленького організму. Можливість регулювати спинку та підголівники дозволить маленькому досліднику не тільки захоплено спостерігати за калейдоскопом картин за вікном, але й помандрувати під час подорожі у не менш захопливий та солодкий світ сновидінь;
- безпека деталей: призначення дитячого автокрісла від 15 до 36 кг – бути безпечним супутником дитини по всіх параметрах. дитяче автокрісло бустерЗараз маємо на увазі його обшивку, котра повинна бути виконана з якісних нетоксичних гіпоалергенних матеріалів, які володіють функцією циркуляції повітря. І саме такі варіанти пропонує СПРИТНИЙ ТАТО: у нас ви можете купити дитячі автокрісла від 15 до 36 кг, що ніколи не стануть причиною дискомфорту малюка, викликаного подразненнями шкіри;
- система кріплення. Поряд із класичними, актуальності набуває нова система фіксації автокрісел ізофікс: дитяче автокрісло isofix 15–36 кг легко та просто встановлюється на сидіння нових автомобільних моделей;
- вид автокрісла. У дитячому світі СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити автокрісло-бустер 15–36 кг – спрощений варіант дитячих автокрісел, що має тільки сидіння, спинка відсутня. Конструкція бустера піднімає дитину над автомобільним сидінням, що дозволяє надійно зафіксувати карапуза штатним ременем безпеки. Компактно, зручно, надійно!

Не можете визначитися з моделлю? Плутаєтеся у характеристиках?! Сповістіть нам про свої сумніви й наші консультанти миттю відгукнуться та нададуть вам вичерпні відповіді на всі питання!