Трансформери

10 товарів.
Відображено 1 - 10 з 10 товарів

Коляски трансформери: суть перевтілення

коляска трансформерТрактування шопінгу святом для жінки й випробуванням для чоловіка надалі на піку популярності. Але, коли мова заходить про шопінг для майбутнього карапуза, – це торжество й для батька, й для матусі. Адже, речі для довгоочікуваного дива обираються з особливим трепетом, не кажучи вже про відповідальність: всі батьки прагнуть подарувати малюкові всесвіт, створений з якості, комфорту та позитивних емоцій. 
Одне з найвідповідальніших завдань – вибір першого дитячого транспорту. В топі сьогодення – дитячі коляски трансформери – альтернативний транспорт для малюка.
Особливість коляски трансформера – здатність перевтілюватися: не дарма вона викликає асоціації з роботами із однойменного фільму. На відміну від модифікацій візочків 2 в 1 і 3 в 1, дитяча коляска трансформер розроблена у варіації, конструкція якої складається із вмонтованого каркасу люльки й прогулянкового сидіння. Трансформер – це свого роду прогулянковий візочок, який при потребі перевтілюється в нішу для люльки або конверта, що йдуть у комплекті. Коли малюк виростає, одна частина дна ніші піднімається й трансформується в спинку сидіння, а інша опускається й перевтілюється в підніжку. Така здатність робить коляску трансформер ідеальним транспортом як для новонароджених малят, так і для карапузів, які навчилися сидіти. Про вигоду для батьків і говорити не варто, адже відпадає можливість тратити двічі.

Коляска трансформер: очікування, втілені в життя

Для тих, хто вагається, чи варто купити коляску трансформер, невеличка шпаргалка з великим переліком її вигод:дитячий візочок трансформер
  1. Бюджетність. Перше, чим вас приємно вразить коляска трансформер – ціни. За символічну вартість ви отримуєте максимальну якість, адже демократичність цін зумовлена не хибами, що будуть вилазити в процесі експлуатації, а простотою дизайну (див. коляска трансформер фото) та відсутністю деяких аксесуарів (наприклад, автокрісла).
  2. Багатофункціональність: такий візочок вражає не лише своїми трансформаційними функціями, але й можливістю використання в будь-яку пору року. Виробники подбали про комфортні умови коляски трансформера для вашої малечі, як літом, так і зимою: в комплектацію входить теплий чохол на ніжки, дощовик та знімний козирок. 
  3. Універсальність використання: коляска трансформер – це й міні спальня для маляти, й комфортний транспорт для перших виходів та знайомства зі світом.
  4. Компактність та зручність експлуатації: коляски трансформери отримали схвальні відгуки матусь, які проживають у будинках, де не працює ліфт: одним натисканням на спеціальні кнопки люльку чи прогулянковий блок можна легко демонтувати та перенести спочатку малюка, а вже потім повернутися по рамну конструкцію. Перспектива щоденно здійснювати подвиги та тягати важку коляску вверх/вниз сходами, наражаючи малюка на небезпеку, відпадає. Особливої актуальності така функція набуває, коли малюк під час прогулянки заснув: ви зможете перенести його в ліжечко, не потривоживши солодких сновидінь.дитяча коляска трансформер
  5. Ідеальний мікроклімат для карапуза: оббивка коляски трансформера виконана з високоякісних універсальних матеріалів зима/літо. 
  6. Націленість на потреби малюка: у нашому Інтернет магазині ви можете купити коляски трансформери з перекидними ручками, що якнайкраще задовольнять мінливі інтереси карапуза, які стосуються його бажання сидіти спиною чи обличчям до матусі або татуся. 

Інтернет магазин СПРИТНОГО ТАТА – ваш шанс зручно, економно та швидко купити українські чи польські коляски трансформери від лідерів виробництва. 

Ви чекаєте малюка, малюк чекає на свій транспорт, а ми чекаємо на вас!