Конструктори

59 товарів.
Відображено 1 - 24 з 59 товарів

Дитячі конструктори - для польоту дитячої фантазії

Дитячі конструктори в інтернет магазині Спритний ТатоВаш невгамовний малюк носиться всюди, немов блискавка. Ви не встигаєте навіть обернутись, як він уже втік на вулицю, забрався на дерево, або прокрався в святая святих свого тата - його майстерню, і почав щось натхненно творити. Ні хвилини відпочинку і спокою! І, здавалося б, що в цьому поганого, але подібна гіперактивність дитини проявляється і в гостях, і в садку. Боїтеся навіть уявити, що буде, коли доведеться посадити свого непосиду за шкільну парту. І це ми ще мовчимо про численні синці та подряпини, без яких «майстерність» вашого маленького умільця, ну, ніяк не обходиться. Тому, не дивно, що ви серйозно замислюєтеся:

Як виховати у дитини слухняність, уважність і відповідальність

Магазин дитячих конструкторівМожемо порадити дуже легкий і дієвий метод: купити дитячий конструктор. Ця барвиста приваблива іграшка ще жодного непосиду не залишила байдужим. Малюк, немов метелик, буде зачарований яскравими квітами свого нового захоплення. Він повністю зануриться в захоплюючий світ творіння і будови величних казкових замків, фортець, будинків... Вирішивши купити дитячий конструктор, ви нарешті побачите, які фантазії відвідують світлу голову вашої крихти, і який казковий світ там панує. Адже буквально кілька хвилин знадобиться малюкові, щоб побудувати перед вашими очима оригінальну і цікаву будівлю, а потім знести її і з легкістю придумати і звести нову. І не варто дивуватися: просто уява вашого малюка безмежна. Ви будете вражені невичерпними ресурсами його фантазії і цілеспрямованості. Ігри з конструктором не просто стануть улюбленим заняттям малюка, але і тренажером його розумових здібностей, логічного мислення, моторики рухів, уважності, впевненості в собі. Безліч фігур, деталей і навіть елементів інтер'єру або мультяшних персонажів, які входять в набори сучасних конструкторів, допоможуть малюкові з кожною хвилиною моделювати щось нове і незвичайне, втілювати в життя найяскравіші конструктивні ідеї, проявляти творчий дух. Ви будете з насолодою спостерігати за своєю крихіткою, або ж брати участь в її захоплюючих сюжетно-рольових іграх. Повірте, вам, ой, як сподобається комбінувати деталі конструктора разом з малюком, моделювати найнеймовірніші будівлі і фігури. А, адже, хто знає: можливо, перед вашими очима зароджується нове світило архітектури ?!

Де купити дитячий конструктор

Дитячий розвиваючий конструкторУ нас ви можете вибрати і купити дитячий конструктор, ціна якого стане для вас приємним сюрпризом. Адже Спритний Тато підібрав не тільки широкий асортимент моделей конструкторів, а й широкий діапазон цін, тому, до ваших послуг, як бюджетні набори конструкторів, так і моделі преміум класу. Але, запевняємо, якість цих іграшок незмінно висока, незалежно від їх ціни. Кожна деталь конструктора вашого малюка виготовлена ​​з безпечного для здоров'я дитини, абсолютно нетоксичного пластику, який відповідає всім світовим гігієнічним нормам і стандартам. Ви ще не зважилися купити дитячий конструктор! Так чого чекаємо?! Спритно клікнули, а ми вже повірте, ще спритніше оформимо все і доставимо в кращому вигляді!