Автокрісла 0-18кг

1 товар.
Відображено 1 - 1 з 1 товар

Дитячі автокрісла 0-18: цікаві подорожі, солодкі сни

автокрісла 0-18 УкраїнаБатьки-початківці можуть не знати, наскільки контрастні подорожі з дитиною: бурхливий сплеск емоцій та спокійний безтурботний сон. Під час руху автомобіля малюкові спиться особливо солодко, а в період активності він спрагло поглинає все, що відбувається за вікнами машини. 
Для забезпечення дитині можливості поєднувати такі кардинально протилежні види діяльності, батьки зобов’язані купити дитяче автокрісло від 0+ до 18 кг. Його конструкція виготовлена з урахуванням особливостей фізіологічного та фізичного розвитку карапуза, який вже впевнено вміє сидіти, але так полюбляє спати, особливо в машині. Спинка дитячого автокрісла від 0+ до 13 кг регулюється в трьох положеннях – від сидячого до напівлежачого: всі капризи та потреби маляти враховані.
Встановити таке сидіння можна, як за рухом, так і проти нього. Однак, з власного досвіду знаємо, що навчившись сидіти ваш карапуз забажає знати все, що твориться навколо, а, отже, подорожувати він захоче виключно за рухом, щоб спостерігати за татком. Колові обертання керма в автомобілі, вмикання різних датчиків та підсвіток викликають у маленького дослідника світу особливі емоції та задоволення.

Дитяче автокрісло для новонароджених від 0-18 кг: безпека не буває надмірною

автокрісла дитячі 0 1СПРИТНИЙ ТАТО особливо відповідально підійшов до безпеки вашого карапуза під час подорожей машиною та підібрав асортимент перших автомобільних сидінь малюка, що стійко утримують першість у рейтингу дитячих автокрісел 0–18 кг та лідирують за результатами краш-тестів. 
У нашому Інтернет магазині ви можете замовити та купити дитяче автокрісло для новонароджених 0–18, як подарує низку переваг:
  • надійна та міцна конструкція, всі деталі якої виготовлені відповідно до європейських стандартів якості, що засвідчується відповідними сертифікатами, а головне – схвальними відгуками користувачів;
  • представлені на наших Інтернет вітринах дитячі автокрісла відзначаються ергономічними та компактними характеристиками, що спрощує батькам користування таким аксесуаром: автокрісло надійно та легко кріпиться до автомобільного сидіння, зручно переноситься за допомогою ергономічної ручки, має просту збірку без ребусів і головоломок;
  • автокрісла оснащені спеціальними боковинами та подушками, що є додатковим джерелом безпеки та комфорту малюка;
  • текстильні деталі автокрісла виконані з матеріалів, забарвлених у спокійні тони, що допоможе вам підібрати модель, яка не подразнюватиме малюка крикливою кольоровою гамою та гармонійно впишеться в інтер’єр вашого автомобіля;
  • конструкція автокрісла виготовлена особливим способом: вона ростиме разом із вашим малятком та надійно дитяче автокрісло до 4 роківсупроводжуватиме його до досягнення чотирирічного віку;
  • моделі з системою isofix – інноваційне кріплення автокрісел до сидінь без застосування ременів безпеки машини. Дитячі автокрісла 0–18 isofix легко та надійно прикріплюються до анкерів сидіння за допомогою спеціально вмонтованих у конструкцію замків, що розміщені на висувних полозах. Рішення купити дитяче автокрісло isofix рівнозначне покупці спокою за безпеку свого маляти: система забезпечує точну, стійку та стабільну фіксацію дитячого автокрісла 0–18, її неможливо встановити неправильно. І ціна дитячого автокрісла 0–18 isofix, для батьків, які не нехтують безпекою свого карапуза, – не перешкода: така безпечна інновація не надто дорожча від своїх звичайних аналогів.

Виникли питання? Вагаєтесь у виборі моделі? Наші кваліфіковані менеджери завжди на варті: готові надати фахові консультації та допомогти купити дитяче автокрісло 0+–18 кг, яке зроблене саме для вашого маляти!