Толокари

27 товарів.
Відображено 1 - 24 з 27 товарів

Дитячі толокари: піші автомобілі

дитяча машинка-каталкаНе знаєте, чим захопити однорічного карапуза на довгий період часу?! А СПРИТНИЙ ТАТО знайшов таку іграшку – дитяча машинка-толокар. Ззовні – точна копія таткової "бу" чи автомобілів, за якими малюк так захоплено спостерігає на вулиці. Тут вам усе: і комфортабельне сидіння зі зручною спинкою, і реалістичне кермо, яким дитина регулюватиме рух та маневруватиме своїми шляхами, і яскравий дизайн, що точно відтворює особливості тієї чи іншої автомобільної моделі.
Єдина відмінність машинки-каталки від реальної – вона не зрушить з місця, допоки дитина не почне відштовхуватися ногами від землі. Такий собі автомобіль-самокат (див. фото)!
Вагаєтесь у роздумах, чи буде малюку цікава ця розвага?! Повірте багатому досвіду СПРИТНОГО ТАТА: навіть чотирирічні дітки, чиї вага і ріст уже не вписуються в параметри такого малогабаритного транспорту, будуть всіляко вмощуватися на машинці та влаштовувати захопливі перегони. І не важливо, хлопчик у вас чи дівчинка: автомобільні "покатушки" до смаку всім!
Думаєте, дитячий толокар – це всього лиш іграшка, яка дарує карапузу позитивні емоції та розфарбовує дитячий світ веселковими барвами. А ось і ні! Машинка-каталка – це ще й досконалий тренажер, спортивні заняття на якому проходять у невимушеній формі: малюк тренує опорно-рухову, серцево-судинну, дихальну системи, розвиває м'язи, вдосконалює координацію рухів.

Дитячий толокар: видове розмаїття

дитяча машинка толокарВ Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА ви можете за доступною ціною купити дитячий толокар будь-якого виду та функціоналу:
- дитячий толокар-ходунки – відмінний транспортний засіб для карапузів, які впевнено сидять та вперто й наполегливо вчаться ходити. Розмістившись на комфортному сидінні толокара малюк навчиться утримувати рівновагу та розвине власну маневреність;
- дитячий толокар з ручкою. Віртуозне управління машинкою-каталкою – завдання ручок і ніжок карапуза, яке можна виконувати спільно з батьками, адже в Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА ви можете недорого купити дитячий толокар з ручкою – відмінний варіант для прогулянки на свіжому повітрі. Малюк гордо й упевнено відштовхуватиметься від землі, граційно імітуючи рухи водія. А татусь чи матуся в той час ненав’язливо допомагатимуть йому, підштовхуючи транспорт з пасажиром за ручку;
- дитяча каталка мотоцикл – досконала альтернатива справжньому мотоциклу;
- каталка квадроцикл – транспорт, який допоможе вашому карапузу відчути себе справжнім гонщиком.
Одна з головних особливостей дитячого толокара – виготовлення конструкції з пластику. Цей матеріал дозволяє малюкові легко й без особливих зусиль керувати своїм транспортним засобом.

І декілька порад від СПРИТНОГО ТАТА:

машинка каталка купити- обирайте не той дитячий толокар, ціна якого вас приваблює, а модель, що найкраще підходить під вікові, фізіологічні й анатомічні особливості малюка. Ніжки вашого карапуза у сидячому положенні мають бути трішки зігнуті в колінах, а стопа – розміщуватися паралельно до підлоги;
- не цурайтеся моделей з ручкою, які є запорукою максимальної безпеки та ергономічності пересування дитини;
- віддавайте перевагу варіантам з підніжкою;
- у тренді сьогодні – машинки-каталки зі звуковими та світловими ефектами: музикальне кермо, світлові шоу, спеціальна панель управління. Ви уявляєте, скільки радості даруватиме малюкові можливість посигналити клаксоном до перехожих?!

Визначилися з варіантом?! Посигнальте у спеціальний клаксон-клік СПРИТНОГО ТАТА. І вже за два-три дні ваш малюк віртуозно гасатиме на своєму толокарі, наповнюючи дім дзвінким веселим сміхом!