Самокати

62 товарів.
Відображено 1 - 24 з 62 товарів

Дитячий самокат: назад у дитинство

купити дитячий самокат недорогоІ все-таки спільний знаменник між нашим дитинством і дитинством наших карапузів існує! Знаєте, що це?! Дитячий самокат! Попри багатогранне розмаїття транспортних засобів, цей неодмінний атрибут дитячого світу не втратив своєї актуальності. І рано чи пізно ваше рожевощоке диво, після захопливих спостережень за малюками, які на перегонки з вітром гасають на транспорті під народною назвою "трохи їду, трохи йду", почне наполегливо смикати вас із виразом обличчя та оченятами, повними благального запиту: "Мамо, тату, ну коли ви вже вирішите купити дитячий самокат і мені?!".
Повірте досвіду СПРИТНОГО ТАТА: відмовити цим оченятам неможливо. І хочете ви того, чи ні – покупка відбудеться. Благо, що вибрати і купити дитячий двоколісний або триколісний самокат, завдяки зусиллям СПРИТНОГО ТАТА, тепер надзвичайно легко: просто завітайте до нашого Інтернет магазину, оберіть необхідну модель і сповістіть нам про це одним кліком. Все решта, наша турбота. Більше того, ціна дитячого самоката у магазині дитячих самокатів спритного татуся не стане збитковою для вашого сімейного бюджету.

Дитячий самокат: як вибрати тренажер активності

магазин дитячих самокатівДитячий самокат – транспорт для маленьких непосид від року. Координація рухів, маневреність, розвиток уваги та пильності, тренування опорно-рухового й вестибулярного апарату, серцево-судинної й дихальної системи… І все це відбувається не в процесі виснажливих занять у спортивних секціях, а під час захопливих покатушок на транспортному тренажері. А головний бонус таких прогулянок – задоволення, яке отримають бабусі: аж тепер дитина їстиме з великим апетитом.
Катання на самокаті – це не велосипедні прогулянки, чи роликові перегони, що потребують особливих вмінь, без яких можуть носити травматичний характер. Осідлати самокат під силу навіть однорічному карапузові. Але, для цього батьки повинні освоїти ази правильного вибору та ознайомитися з критеріями, на яких він має базуватися, а саме:
1. Колеса, а точніше:
- їх кількість. Для найменших діток виробники підготовили чотириколісні моделі. Самокат від 3-5 років – варіанти з триколісною базою, завдяки чому малюк зможе утримувати рівновагу, та буде захищений від падінь. Маневреність транспортного засобу більша кількість коліс абсолютно не знижує. Дорослий самокат обов’язково двоколісний.
- матеріал виготовлення. Оптимальний варіант – поліуретанова чи гумова не надувна колісна база. Хочете подарувати дитині ще більше радості – обирайте модель самоката з колесами, що світяться;
- діаметр. Орієнтуйтесь на стан доріг, якими їздитиме ваш малий гонщик: чим ідеальніша дорога, тим менші можуть бути колеса. Враховуйте також і ширину: для діток віком від 1 до 5-6 років рекомендовано віддавати перевагу та купити дитячий самокат з широкими колесами, що є своєрідними обмежувачами швидкості та гарантами безпеки від падінь. Для старших діток, які вже майстерно володіють мистецтвом управління самокатом можна придбати модель з вузькими колесами, що дозволить розвивати більшу швидкість та краще маневрувати.
дитячі самокати інтернет магазин Україна2. Кермо. Обов’язкова умова – відповідність віку та зросту дитини, можливість регулювання, а також не ковзкий матеріал виготовлення ручок.
3. Рама. Неодмінно металева: якісна, надійна, безпечна, стійка, довговічна.
4. Параметри платформи. Чим менша дитина, тим ширшою повинна бути платформа. І чим більшу швидкість хотілося б розвивати, тим коротшою. Головна вимога – не ковзка, шершава поверхня.
5. Гальмо. Віддавайте перевагу моделям, гальмівний механізм якого націлений на заднє колесо, що є запорукою плавності та безпеки процесу гальмування.
6. Дизайн. Яскравий, оригінальний, для хлопчика чи дівчинки. Родзинка сьогодення – дитячий самокат, що світиться.
7. Ціна дитячого самоката. В Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА презентовано недорогі дитячі самокати обширного цінового діапазону.

Найголовніші поради та моделі, що їм відповідають, перед вами! Залишилось вибрати дитячий самокат і купити його дешево!