Автокрісла 9-18кг

В даній категорії товари поки відсутні

Дитяче автокрісло 9–18: безпечні мандрівки

дитячі автокрісла групи 9-18 кгКожна автомобільна подорож вимагає від водія особливої уваги, концентрації та маневреності. Адже саме кермувальник бере на себе відповідальність за своїх пасажирів. Якщо ж з вами подорожує ще й карапуз, то відповідальність зростає у стократ. Тому й не дивно, що молоді мамусі і татусі, які подорожують автомобілем зі своїм маленьким дивом, помітно хвилюються: хочеться гарантувати маляті максимальну безпеку пересування. 
СПРИТНИЙ ТАТО підкаже, як суттєво підвищити рівень цієї безпеки, – купити дитяче автокрісло. Широкий асортимент та інженерні інновації виробників дозволяють вибрати сидіння для малюка, яке ідеально відповідатиме його віковим та фізіологічним особливостям розвитку, та оптимально підійде під запити анатомічної будови дитини. Скажімо, якщо вашому маленькому мандрівникові уже виповнилося 9 місяців, то для нього варто купити дитяче автокрісло 9–18. Такий аксесуар відноситься до групи 1 у модифікаціях автокрісел та розроблений для перевезення діток, віком від 9-ти місяців до чотирьох років, з мінімальною вагою 9 кг та максимальною – 18 кг.

Дитяче автокрісло від 9 до 18 кг: комфортно, як удома

автокрісло група 1 9-18 кгУ багатьох молодих татусів (а найчастіше саме на їхні плечі лягає відповідальність вибору автомобільного сидіння для малюка) виникає логічне запитання: "Чому я маю купити дитяче автокрісло від 9 до 18 кг, якщо можна придбати модель 0–36 кг". СПРИТНИЙ ТАТО передбачив розвиток таких думок, і тому рекомендує вам ознайомитися з переліком переваг дитячого автокрісла 9–18 кг, які розвіють всі ваші сумніви:
  • ергономічність: форма сидіння зручна та комфортна, розроблена з урахуванням всіх забаганок і капризів малюка. А з цим аспектом більше знайомі матусі, у яких нерідко холодок пробігає шкірою, при одній думці, що наближається подорож із маленьким вередуном, чи капризулею: то дитині хочеться полежати, то раптом посидіти, то поспати. При чому, бажання змінюються зі швидкістю світла. Дитяче автокрісло від 9 до 18 кг, яке ви можете купити в Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА – це комфортна мандрівка малюка без емоційного вигорання матусі: спинка сидіння регулюється в 5-ти положеннях, а примх карапуза, як бачите тільки три;
  • безпека: всі деталі конструкції дитячого автокрісла 9–18 виготовлені з якісних стійких матеріалів, які достойно пройшли випробування краш-тестами та відповідають усім європейським стандартам, що засвідчено відповідними сертифікатами якості й задоволеними відгуками наших постійних клієнтів. Для максимального захисту дитини виробники обладнали автокрісло додатковим боковим захистом від удару голови. П'ятиточкові ремені безпеки триматимуть малюка набагато надійніше, аніж ніжні руки матері, яка під час форс мажору не зможе стійко втримати рівновагу. Усі текстильні елементи виготовлені з якісних гіпоалергенних матеріалів, котрі дозволяють шкірі маляти дихати та не викликають спітніння. При потребі тканина легко знімається і переться;
  • зручність: для забезпечення карапузові максимального комфорту, автокрісло від 9 до 18 кг оснащене знімною автокрісло 9-18 купитианатомічною вкладкою підголівником, функція якої знімати навантаження на хребет дитини під час довготривалої подорожі;
  • простота кріплення: дитячі автокрісла 9 – 18 кг від СПРИТНОГО ТАТА в основному обладнані системою ізофікс, що мінімізує ваші зусилля під час їх установки, та максимізує стійкість монтажу.

Дитяче автокрісло 9–18 кг – супутник карапуза, який зробить його автомобільні мандрівки не просто безпечними, але й допоможе прищепити любов до подорожей та нестримного пізнання світу!