Автокрісла 0-25кг

11 товарів.
Відображено 1 - 11 з 11 товарів

Дитяче автокрісло від 0+ до 25 кг: подорожуйте безпечно!

дитяче автокрісло 0 25Стереотип про те, що молоді батьки після народження дитини на довгий час мають стати самітниками, – данина минулому. Це ваші бабусі можуть розповідати вам про те, як важко подорожувати з малюком, адже у їхньому житті не було всіх тих благ, які дарує сьогодення. 
Запевняємо: подорожувати з малюком можна. Більше того, такі подорожі дарують каскад позитивних емоцій від пізнання світу. Головне, облагородити буденність дитини необхідними аксесуарами, серед яких дитяче автокрісло для новонароджених 0–25 кг. Без нього автомобільні подорожі з малюком, справді, неможливі. Адже, всі матусі й татусі підтвердять: батьківство – це турбота за безпеку, здоров'я та комфорт маляти.

Автокрісла від СПРИТНОГО ТАТА сповна задовольняють задані вимоги:

  1. Безпека. Встановлення автокрісла – це в кілька разів менша ймовірність того, що малюк травмується під час подорожі автомобілем. Автокрісло стає для малюка надійним захисним тилом, навіть у випадку аварії: його міцна конструкція автомобільне крісло 0 25стійко виносить удари, а м'яке сидіння, підголівник та підлокітники захищають тендітне тіло маляти від різких поштовхів чи несподіваних ударів. Нерідко батьки запитують, скільки автокрісел вони повинні придбати дитині до досягнення нею дорослого віку. Все просто: ви не зобов’язані щорічно змінювати цей аксесуар, відповідно до вікових та фізіологічних особливостей розвитку дитини. У нас ви можете купити дитяче автокрісло від 0+ до 25 кг, яке ростиме й розвиватиметься разом з вашим малюком, від його народження і до 6-7 років.
  2. Здоров'я. Конструкція автокрісла від 0+ до 25 кг ідеально відтворює особливості анатомічної будови тіла дитини: це і люлька для новонародженого, і своєрідне крісло-ліжечко для дитини, що лише вчиться сидіти й прагне активно пізнавати світ, і повноцінне автомобільне сидіння для дитини, яка під час подорожі поєднує різні види діяльності (читає, грається, милується картинками за вікном). На наших Інтернет вітринах презентовано асортимент автокрісел, що заслужено утримують першість у рейтингу дитячих автокрісел 0–25 кг, завдяки своїм якісним експлуатаційним характеристикам.
  3. Комфорт. М'які та зручні ортопедичні сидіння зі спинкою, ергономічна конструкція, регуляція положень спинки, підголівників та підлокітників… У СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити дитяче автокрісло 0+ – 25 кг, яке здатне магазин дитячих автокріселзадовольнити всі вимоги навіть найпримхливішого карапуза. Текстильні елементи виконані з найкращих гіпоалергенних тканин, що не нашкодять ніжній шкірі малюка. При необхідності тканина легко знімається та переться: тепер нема потреби морити дитину голодом під час подорожі, аби не забруднити автокрісло.
СПРИТНИЙ ТАТО підготував особливий бонус для татусів: дитячі автокрісла від 0+ до 25 кг isofix. Ми знаємо, скільки зусиль доводиться прикласти батькам, розгадуючи ребуси та головоломки під час встановлення автокрісла. Система isofix – це мінімум зусиль та максимум надійності й безпеки.
Виникли запитання? Фахові консультації від самого СПРИТНОГО ТАТА та його кваліфікованих менеджерів – наша безкоштовна послуга для кожного клієнта. 

Від світу яскравих та пізнавальних подорожей у безпечних і зручних умовах вашого малюка відділяє один клік!