Біговели

135 товарів.
Відображено 1 - 24 з 135 товарів

Дитячі біговели: підкорювачі доріг

дитячі беговелиВи думаєте, селекція можлива тільки в біології, генетиці чи природознавстві?! А от і ні! Виробники дитячого транспорту – ще ті селекціонери: схрестили велосипед із самокатом. Результат таких дій – новий гібридний вид транспорту – дитячий біговел чи велобіг, як то кажуть, "від перестановки доданків сума не міняється". У нашому випадку сумою виступає досконала альтернатива як велосипеду, так і самокату, що стане джерелом здоров'я, радості та захвату малюка.
Впевнені, у вас одразу зародилося питання "чи потрібен дитині такий транспорт?". СПРИТНИЙ ТАТО непотрібного не запропонує. І мова навіть не про те, що з велобігом дитячий світ буде сповнений низкою позитивних емоцій. Важливішим аргументом виступає користь такого транспорту для здоров'я вашого активного й енергійного карапуза. 
Давайте з'ясуємо суть такої користі. Ваш дворічний малюк не може всидіти на місці й захоплено спостерігає за дітками, які катаються на велосипедах. Однак, спроби самому проїхатися з вітерцем на двоколісному транспорті неодмінно закінчуються фіаско: розбиті коліна, істерики, бо нічого не виходить, боязнь сісти на велосипед після невдачі. Можна купити самокат. Але чи варто робити такі навантаження на тендітний хребет малюка? Адже на самокаті дитина змушена використовувати одну ногу в якості опори, а іншу – як штовхач. Ортопеди відмовляють від такого рішення у ранньому віці. 
Ідеальний варіант – купити дитячий велобіг (біговел) від 2 років (чи від 3 років). Виглядає такий транспорт доволі цікаво та незвично. І поки дорослі будуть косо поглядати на таке диво дитячої автопромисловості, малюк буде захоплено наздоганяти вітер. Дитина щаслива, "і нехай увесь світ почекає"…
Призначення дитячого біговела – не просто дарувати малюкові радість, але й поступового готувати його до їзди на велосипеді: у карапуза розвиватиметься координація й вестибулярний апарат, він навчиться утримувати рівновагу, а страхи, пов’язані з невдачами, будуть подолані ще в зародку.
Ціна дитячого вело біга (2 роки, 3 роки) вас вразить своєю доступністю.

Дитячий біговел: як вибрати?

У дитячому Інтернет магазині біговелів від СПРИТНОГО ТАТА презентовано королівський асортимент такого гібридного транспорту. І щоб ви не заплуталися, дамо декілька порад, на що звертати увагу при виборі. Враховуйте:
1. Вид дитячого велобіга. У СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити недорого дитячий біговел:дитячі біговели
- каталку (дитячий біговел від року): легка компактна та міцна модель для найменших водіїв;
- трансформер: дитячий триколісний біговел, який при необхідності легко перетворюється в двоколісний;
- велосамокат: варіант з великими надувними колесами для непосид, яким уже виповнилося 4-5 років і які полюбляють гасати на швидкості;
- балансир: хороший велобіг для найменших водіїв. Така модель оснащена двома, трьома, а то й чотирма великими та широкими колесами, що робить пересування карапуза безпечним. Ніщо не перешкоджатиме малюкові стійко утримувати рівновагу.
2. Скільки років вашому карапузу. Маленькому енергійному непосиді, вік якого 1,5-2 роки, СПРИТНИЙ ТАТО підібрав цікаві моделі біговелів-каталок та балансирів. Трансформер ростиме з вашим малюком, та ідеально підійде для юних байкерів 2-4-річного віку. 3-4 роки – це вже солідна дата для катання на класичному біговелі, а 4-6 років – саме час купити велосамокат;
3. Чи можна регулювати висоту сидіння та керма дитячого біговела. Цей нюанс надзвичайно актуальний, адже дітки ростуть дитячі велобігишвидко, і транспорт має встигати за ними. Не всі в змозі дозволяти собі купити дитячий велобіг щомісяця;
4. Який тип коліс дитячого біговела. Якщо ваша дитина кататиметься не дуже рівними дорогами, з ямами та вибоїнами, віддавайте перевагу надувними колесам, що відзначаються досконалою амортизацією та не бояться їзди з перешкодами. Правда, іноді татусі будуть змушені згадувати власне дитинство: заклеювати та підкачувати колісну базу. Коли ж ваш малюк кататиметься виключно рівними дорогами без вибоїн, виробники рекомендують віддавати перевагу литим колесам. Амортизація у такому варіанті практично відсутня, але на рівній дорозі це не особливо актуально. Та й проколи таким колесам не страшні;
5. З якого матеріалу виготовлена рама біговела. Найдовговічніший варіант – сталь. Друге місце займає алюміній. І на третьому – пластик, з якого виготовляються конструкції виключно балансирів та каталок. Оскільки такі моделі не призначені для швидкої їзди і розраховані на малу вагу карапуза (до 20 кг).
У дитячому світі СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити недорогий фірмовий біговел для дітей з найкращими характеристиками та відгуками.