Велосипеди 2-колісні

21 товарів.
Відображено 1 - 21 з 21 товарів

Дитячий двоколісний велосипед: атрибут щасливого дитинства

дитячий двоколісний велосипед купитиНу ось він і настав! Цей довгоочікуваний момент, коли щасливий татусь складатиме один із найсерйозніших та найвідповідальніших іспитів батьківства. Так, так, саме іспит! Якщо до сьогодні покупкою дитячих речей займалися переважно матусі, а татусі, якщо й брали в цьому участь, то досить поверхово й без особливих вагань чи роздумів. То купити двоколісний дитячий велосипед – завдання батька, час його тріумфу. 
Разом зі своїм маленьким чадом він переходить на новий рівень. Адже вибрати й купити дитячий двоколісний велосипед – це вам не конструктор з дитиною скласти. Від якості, модифікації та характеристик такого транспорту залежить безпека, правильний розвиток та захопливе активне дозвілля дитини. Двоколісний велосипед – це вам не дитячий велосипед з ручкою від 1 року. Це друг дитини, на якому вона проявлятиме свою самостійність, вправність та маневреність.
СПРИТНИЙ ТАТО підібрав королівський асортимент дитячих двоколісних велосипедів для хлопчика чи дівчинка, а також підліткові велосипеди, детально ознайомитися з характеристиками та особливостями яких можна у нашому Інтернет магазині дитячих велосипедів. З таким транспортом вашого малюка неможливо буде втримати в чотирьох стінах. Він гасатиме наввипередки з вітром та заливатиме все навколо своїм дзвінким сміхом.

Дитячий двоколісний велосипед: ази вибору

недорогий дитячий велосипедСПРИТНИЙ ТАТО не тільки презентує вам досконалий дитячий транспорт від найкращих європейських та українських виробників, але й розкриє деякі секрети правильного вибору:
1. Ви обираєте велотранспорт не собі, а своїй дитині. Саме тому базувати вибір, орієнтуючись на раму – велика помилка. Колеса дитячого велосипеда – ось, що ви повинні враховувати. Дитячий велосипед для юного гонщика віком від 3/5 років повинен мати діаметр коліс 12, 14, 16, 18, 20 дюймів, залежно від особливостей фізичного розвитку малюка та його росту. Купувати велосипед на виріст суворо не рекомендуємо. Навіть, якщо сидіння й кермо регулюються по висоті: для 3-річної дитини стане справжнім випробовуванням кататися на двоколісному транспорті, з діаметром коліс 20 дюймів (відповідає віку 5–8 років). велосипед на виріст – це й неправильне положення спини малюка під час руху: дитина тягнутиметься до керма, не діставатиме до педалей, що чинитиме значне навантаження на хребет. Результат неправильного вибору: травмування дитини або відсутність бажання кататися.
2. Безпека велогонщика понад усе! І СПРИТНИЙ ТАТО спритно подбав про цей нюанс. В нашому Інтернет магазині презентовано недорогі дитячі двоколісні велосипеди, конструкція яких виготовлена зі стійких матеріалів, корпус ланцюга щільно закритий, в модифікації не передбачені гострі деталі, що можуть стати причиною травмування, а наявність світловідбивачів ззаду та спереду й спеціальних дзвіночків попереджатиме всіх учасників руху (піших чи на колесах) про дитячий двоколісний велосипед інтернет магазиннаближення юного гонщика.
3. Дитячі двоколісні велосипеди від СПРИТНОГО ТАТА викликатимуть у малюка постійне бажання активно проводити час на свіжому повітрі: рух такого транспорту плавний і легкий, за що відповідають якісні колеса обладнані спеціальною системою амортизації.
4. Дизайн двоколісного транспорту теж має вагу. Адже перше, ніж всістися на велосипед, дитина оцінює такий подарунок візуально. Обирайте найкращий дитячий велосипед двоколісний для хлопчика чи дівчинки.
5. Ціна дитячого двоколісного велосипеда – візуальна оцінка транспорту батьками. Адже, хто з нас не хотів би придбати своєму чаду дешевий, але якісний дитячий двоколісний велосипед!

Маєте запитання? Один клік і ми надамо вичерпні консультації, а потім оформимо замовлення і доставимо двоколісне джерело радості дитини до дверей вашого дому!