Автокрісла 0-13кг

11 товарів.
Відображено 1 - 11 з 11 товарів

Дитячі автокрісла від 0+ до 13 кг: безпека, комфорт, зручність

автокрісло від народженняОдна із ключових місій батьків – захист маленького рожевощокого дива від усіх небезпек. Актуальність такого нелегкого завдання особливо загострюється, коли мова заходить про автомобільні подорожі з немовлям. В голові батьків рояться тисячі питань, що крутяться навколо головного: "Як забезпечити комфортне, зручне, а головне, безпечне транспортування карапуза?!".
Завдяки невтомній та ефективній праці виробників товарів для дітей, подорожувати автомобілем з маленьким пасажиром стало дуже легко. Все, що вам необхідно, – купити дитяче автокрісло для новонароджених 0+–13 кг.
Конструкція такого першого сидіння вашого карапуза розроблена з урахуванням анатомічної будови та потреб маляти. Немовля почуватиметься під час подорожі, наче в улюбленому ліжечку чи люльці. 

Дитяче автокрісло для новонароджених 0+–13 кг: безпечна мініатюрність

автокрісло 0СПРИТНИЙ ТАТО, як завжди спритно, вирішив питання забезпечення вашого карапуза його першим в житті автокріслом. На віртуальних вітринах нашого Інтернет магазину презентовано найкращі моделі автокрісел від виробників зі світовим іменем. 
Перше, на що звертають увагу наші клієнти, – мініатюрність. Компактні габарити автокрісла, як це не дивно, є надійним тилом для вашого немовляти під час непередбачуваних ситуацій на дорозі: у нас ви можете купити дитяче автокрісло від 0+ до 13 кг, що захистить життя та здоров'я вашого малюка, коли виникне гостра необхідність та врятує від трагедії. У критичній ситуації дитина знаходитиметься, наче в м'якому коконі, – захищена від ударів чи різких поштовхів.

І декілька аргументів, чому ви маєте довірити безпеку свого карапуза саме нам:

  • в Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА презентовано асортимент дитячих автокрісел найвищої якості. Надійна конструкція відображає особливості анатомії новонародженого, який, природно, ще не вміє сидіти, має слабенький хребет та м'язові тканини, і більшість подорожі проведе роздивляючись абсолютно не краєвиди, а солодкі сновидіння;
  • текстильні частини дитячих автокрісел від 0+ до 13 кг виготовлені з найкращих гіпоалергенних матеріалів, а їх приємна поверхня не викликатиме в малюка дискомфорту під час подорожування. Тканина легко знімається та переться, що надзвичайно важливо для матусь, які акцентують увагу на чистоті та стерильності середовища перебування дитини;
  • малюк у дитячому автокріслі для новонароджених, як це не дивно звучить, перебуватиме у більшій безпеці, ніж у мами автолюлька з народженняна руках, адже під час різких поштовхів на нього не посилиться закон інерції, і йому не доведеться витримувати на собі вагу тіла дорослої людини;
  • запорукою безпеки немовляти, окрім іншого, є міцні та стійкі ремені безпеки (п’яти чи триточкові);
  • завдяки спеціальній ручці дитину можна легко переносити в автокріслі-люльці для новонароджених, що особливо актуально, коли дитина заснула, саме перед пунктом призначення, а ви вже встигли вивчити, що розбуджений завчасно карапуз компенсує недоспані хвилини гучним плачем;
  • автокрісло від СПРИТНОГО ТАТА можна легко встановити на шасі дитячої коляски за допомогою спеціальних адаптерів, що стане відмінною альтернативою прогулянковому блоку.

Не розкриватимемо всіх бонусів та приємних сюрпризів. Повідомте нам про своє рішення купити дитяче автокрісло від 0+ до 13 кг одним кліком, і перед вами відкриються цікаві та вражаючі несподіванки дитячого світу!