Стільчики для годування

68 товарів.
Відображено 1 - 24 з 68 товарів

Дитячий стільчик (крісло) для годування - обов'язковий атрибут молодих батьків

Дитяче крісло для годуванняКожна ваша спроба погодувати дитину - це маленьке випробування, так як малюк всіляко відвертається від їжі, відволікається, вередує. Іноді вам взагалі здається, що ви годуєте не карапуза, а його одяг: практично кожен процес годування супроводжується пранням. Доходить навіть до того, що у вас прямо мурашки по шкірі бігають при згадці про те, що ось-ось знову доведеться просити дитину з'їсти ложечку за маму, тата, бабусю, дідуся. При цьому досить таки часто доводиться стрибати, танцювати, грати на барабані, і не упустити момент, коли ротик маленького капризулі відкриється від задоволення, і в цю мить наповнити його їжею. Але, ніхто ж і не говорив, що буде легко!

Де купити дитячий стільчик для годування

Кращі стільчики для годуванняХоча, є прекрасний спосіб полегшити процес годування малюка, особливо якщо карапуз вже навчився самостійно сидіти. Вам просто необхідно купити стільчик для годування недорого в Інтернет магазині «Спритний ТАТО». Що вам дасть така покупка? - Так, багато! Спрощений процес годування крихти, безпеку малюка, спокій і значне зменшення примх. Тепер не ви, а кріселко для годування буде розважати карапуза під час прийому їжі. Адже в такому оригінальному сучасному винаході гармонійно поєдналися витончений елегантний дизайн і багатофункціональність. Стільчик оздоблений яскравими фарбами і малюнками, що постійно буде розважати малюка і викликати на його крихітному личку щиру посмішку. Стільчик має безліч аксесуарів і фішок, завдяки яким ваше маленьке диво завжди буде знаходити собі нові розваги. У нас ви можете купити дитячі стільчики для годування, розроблені з урахуванням всіх анатомічних особливостей крихкого дитячого організму. Комфортне і зручне сидіння буде супроводжувати формуванню правильної постави малюка. Крихітка буде відчувати себе за столиком досить вільно і розкуто, так що за розвиток опорно-рухового апарату свого скарбу можете не турбуватися.

Безпека стільчика для годування

Крісло для годування магазинВиробники не забули подбати і про захист малюка від падінь або пошкоджень: надійні ремені безпеки будуть постійно «контролювати» вашу дитину і оберігати її від усіляких форс-мажорів. Спритний ТАТО припас для вашої крихти не тільки стільчик для годування. У нас ви можете купити окремий дитячий столик і стільчики; дитяче крісло, яке вразить вас і ваших гостей розкішшю; дитяче сидіння. Крім того можна вибирати, як дерев'яні аксесуари, так і моделі, зроблені з пластику і металу. Розкішний асортимент товарів, ретельно підібраний Спритним Татом, дозволить вам підібрати і купити стільчик для годування для хлопчика і дівчинки. Кольори, дизайн, форма - все на ваш смак. У нас представлений багатий вибір економних моделей і варіантів класу преміум. Дозвольте своїй маленькій дитині відчути себе маленьким принцом або принцесою, провести дитинство в королівських умовах. Для батьків стільчик для годування стане неоціненим помічником, адже такі оригінальні меблі не тільки спростять процес прийому їжі, а ще й допоможуть розважити дитину, яка націлена на активне пізнання зовнішнього світу. Ви зможете нарешті хоч трішечки звільнити руки, знаючи, що ваша крихітка в цілковитій безпеці і повністю задоволена: по-перше, сита, по-друге, столик вже своїм оригінальним видом розважає, крім того, ви можете розмістити на ньому всі улюблені іграшки малюка. Як бачте, нерозв'язних проблем не буває! Не впевнені? Приходьте до нас! Переконаємо не на словах, а на ділі!