Столи та стільчики

355 товарів.
Відображено 1 - 24 з 355 товарів

Дитячі столи і стільчики: якісне зонування простору

Дитячі столи і стільчикиЩе зовсім недавно ви вважали, що найвідповідальніша покупка для дитини – це дитяче ліжечко, адже малюк так багато спить. Однак, як би це пафосно не звучало, дітки ростуть швидко. Ще швидше ростуть їхні потреби.  

Так, ваш карапуз уже стійко сидить, та впевнено робить перші кроки. А ще наполегливо намагається викарабкатися на стілець і зручно вмоститися за столом. При цьому сидіти на колінах в тата чи мами йому абсолютно не цікаво – перші прояви самостійності не забарилися! А з ними й перші ризики, адже меблі для дорослих абсолютно не пристосовані для крихітного організму дитини: розмір і особливості конструкції постійно наражають малюка на небезпеку впасти, а постійне намагання допнутися до стола може стати причиною деформації постави.

Рішення купити дитячий стіл і крісло не змушує себе довго чекати, адже здоров’я, безпека та задоволення потреб малюка понад усе. Більше того, такі меблі допоможуть вам якісно та комфортно зонувати простір в дитячій кімнаті: малюк чітко засвоїть, де зона сну й відпочинку, а де простір для активності, ігор та першого навчання. А це дуже знадобиться дитині, коли розпочнуться шкільні роки.

СПРИТНИЙ ТАТО врахував актуальність таких потреб і нюансів побуту карапуза: в нашому Інтернет магазині ви можете купити недорого кращі дитячі столики й кріселка, виготовлені з найкращих матеріалів провідними європейськими та українськими виробниками, з урахуванням всіх стандартів безпеки та відповідно до загальноприйнятих сертифікатів якості. У нашому віртуальному каталозі ви можете купити дитячий комплект – столик і кріселко – різного цільового призначення: обирайте письмові столи і стільчики чи ігрові моделі, що очолюють тренди продаж та лідирують за позитивними відгуками. Ціна дитячих столів і стільчиків на нашому сайті стане для вас приємною несподіванкою. 

Дитячий стіл і крісло: секрети правильного вибору

Дитячий стіл і кріслоЗ метою застереження вас від недобросовісних продавців, СПРИТНИЙ ТАТО підготував для вас декілька підказок, як правильно вибрати та купити дитячий набір (стіл і кріселко). Отож, орієнтуйтесь на наступні критерії: 

- розмір. Довжина, ширина, висота дитячих меблів мають відповідати віковим та фізіологічним характеристикам розвитку дитини. Рішення купити недорого стіл і кріселко в дитячу кімнату на виріст, яке продиктоване бажанням зекономити, – це велика помилка. Адже, згодом до вас прийде усвідомлення того, що ви зекономили не на меблях, а на здоров’ї дитини. Малюк проводитиме в кріслі за столом тривалу кількість часу (малюватиме, гратиметься, ліпитиме щось з пластиліну, складатиме конструктор чи пазли…). Неправильно підібрані габарити крісла та стола (дитина буде сильно пнутися до зависокого стола чи низько нагинатися до маленького, ноги бовтатимуться в повітрі, а спина прийме неприроднє положення) неодмінно відзначаться негативним впливом на формування постави дитини. Оптимальна пропозиція від сучасних виробників – регулювані дитячі столи і крісла для дому: при необхідності їх параметри легко змінити, головне – не загубити інструкцію (див. відео); 

- матеріал виготовлення. СПРИТНИЙ ТАТО пропонує вам виключно дитячі меблі, виготовлені з натуральних дерев’яних матеріалів, що покриті якісним гіпоалергенним лако-фарбовим нанесенням, чи якісного пластику; 

Столики і кріселка в дитячу кімнату- відсутність гострих кутів та торців. Особливо актуальний критерій для маленького непосиди, який енергійно гасає кімнатою, з метою вивільнення накопиченої під час ігор за столом енергії. А якщо таких непосид у вас двоє чи більше, то цей критерій вибору – пріоритетний; 

- дизайн і стилістика виконання. Дитина має свої чітко сформовані смаки, нехтувати якими аж ніяк не рекомендуємо. Саме тому СПРИТНИЙ ТАТО підібрав оригінальні дитячі столи і стільчики для хлопчика і для дівчинки (див. фото), підбирайте моделі й кольори, що ідеально задовільнять смаки маленьких користувачів та впишуться в дизайн дитячої кімнати.

Визначилися з моделлю?! Сповістіть нам про своє рішення. Ми миттю оформимо замовлення, організуємо швидку доставку та підкажемо, як зібрати дитячий стіл і кріселко!