Настільні ігри

20 товарів.
Відображено 1 - 20 з 20 товарів

Дитячі настільні ігри

Дитячі настільні ігри в інтернет магазині Спритний ТатоА Спритний Тато то не дрімає! Він підготував для вас черговий приємний сюрприз. І знаєте який?! Можливість купити настільні ігри для хлопчиків і дівчаток. Ця королівська іграшка занурить вашу дитину в чарівний казковий світ позитиву і радості. Ви ж не один раз спостерігали, як ваша донька, щойно ставши на ніжки і зробивши перший крок, починала активно вибирати собі наряди, капризувати і вередувати, коли ви намагаєтеся зібрати її на прогулянку. І цей наряд їй не подобається, і той не підходить. З одного боку, це добре. Адже у вашої маленької модниці і стиляги виробляються і проявляються власні смаки. Але з іншого боку, ви годинами збираєтеся на коротеньку прогулянку.

Дитячі настільні ігри для дівчаток

Популярні настільні ігриТак давайте разом відвернемо увагу вашій маленькій принцесі. Як це зробити? - Купити настільну гру для дівчинки, наприклад, «Одягни ляльку». Ваша вередуля з головою порине в казкову гру, буде захоплююче наряджати свою підопічну. А вже з нарядами то проблема не виникне, адже в набір входить безліч стильних суконь, одягу і взуття. Так що вашій доньці буде над чим поворожити. Ви будете вражені витонченими тонкими смаками своєї принцеси. А хто ж знає: можливо, перед вами сидить маленький стиліст або дизайнер?!

Дитячі настільні ігри для хлопчиків

Спритний Тато підготував гідні подаруночки і для вашого синочка. Можливість купити настільні ігри для хлопчика теж в переліку наших послуг. Тут ви знайдете безліч цікавих і захоплюючих іграшок. Ваш синочок може спробувати себе в ролі моряка і активно вивчати навколишній світ, здійснювати морські подорожі в різні країни і на різні материки, досліджувати світ тварин і всю планету. Але, головне, така гра буде пробуджувати у дитини цілеспрямованість на шляху до перемоги. А розвивати розумові здібності малюкам допоможе настільна гра «Смайл». Її суть полягає в тому, щоб вгадувати, пояснювати або називати слова з різних галузей життя. Ваша крихітка буде вдосконалити свої знання, розвивати швидкість реакції, логічне та аналітичне мислення. Відчути себе абсолютно дорослим карапузові допоможе настільна гра «Я вже дорослий». З такою грою ваш малюк швидко навчиться вимовляти складні Інтернет магазин настольних ігорзвуки. Такі набори замінять вам логопеда, дефектолога або сурдолога, або ж допоможе їм у навчанні малюка. Настільні ігри не тільки позитивно прикрасять побут малюка, але і допоможуть йому в процесі соціалізації в суспільстві. У крихти з'явиться безліч нових друзів, приємних моментів і навіть приводів похвалитися. Крім того, ніхто не забороняє вам грати зі своїм маленьким скарбом. Навпаки, таке заняття якісно зблизить вас і вашого карапуза.

Дитячі настільні ігри для дорослих

У нашому Інтернет магазині, ви можете не тільки купити настільні ігри для дітей, а і для дорослих. Наприклад, кожній закоханій парі радимо зіграти в романтичну гру «Love фанти», яка допоможе закоханим ще більше дізнатися один одного і зміцнити відносини. І немає жодного значення, який у вас вік або скільки років ви вже разом. Вибирайте, то що вам потрібно. А Спритний Тато подбає про те, щоб в найкоротший термін ви отримали яскраву прикрасу свого відпочинку разом з малюком.