Шезлонги

2 товарів.
Відображено 1 - 2 з 2 товарів

Дитячі шезлонги - допомога молодим батькам

Дитячий шезлонг для немовлятДо чого ж різноманітний сучасний дитячий світ?! Ех, придумати б якусь машину часу і стати нинішньою дитиною, насолоджуватися усіма перевагами теперішнього дитинства, отримувати барвисті і дивовижні подарунки. На жаль, машина часу до сих пір залишається мрією людства і знову перетворитись в малюків нам не судилося. Але, ніхто ж не забороняє «сповити» атмосферою радості, яскравих емоцій, незабутніх відчуттів свого власного малюка. Вперед, до придбання всіх тих дитячих принад, які вам хотілося б бачити у власному дитинстві! Ось, наприклад, запитайте у своїх батьків, як і де ви проводили час, будучи немовлям. Впевнені, більшість з нас, дорослих, спали, сиділи, повзали в ліжечку або ж візку. А все, що відкривалося погляду дитини не так багато років тому - це надокучлива стеля. Так не примушуйте і свою дитину до такого нудного заняття. Адже у вас є безліч можливостей прикрасити побут свого малюка яскравими барвами. Найменшим, наприклад, можна купити дитячий шезлонг чи дитяче крісло-гойдалку. Дивно, як же стрімко змінився світ: ще зовсім недавно і слів таких не було. А сьогодні запити «купити шезлонг» щодня ростуть. Але якщо розібратися, нічого дивного насправді немає.

Що таке дитячий шезлонг

Дитячий шезлонг крісло гойдалкаАдже шезлонг або крісло-качалка - це дивовижна альтернатива дитячих колясок. Тільки коло можливостей шезлонга буде побільше, ніж у коляски. Чого тут тільки немає?! М'яке сидіння з можливістю регулювання спинки в різних положеннях дозволить малюкові активно вивчати зовнішній світ (а не тільки стелю) і не упускати матусю з поля зору. Так, і матуся буде постійно спостерігати за своєю крихіткою. Сидіння забезпечить малюкові не тільки комфорт і затишок, але і правильний фізичний розвиток, адже вона розроблена з урахуванням всіх анатомічних особливостей молодого зростаючого і ще не зміцнілого організму немовляти. Міцні паски безпеки будуть утримувати малюка так само надійно, як мамині руки. Стійкість фіксації шезлонга на підлозі забезпечує широкий сталевий корпус, так що ризик перекидань такої оригінальної люльки взагалі відсутній. У своєму улюбленому шезлонзі або кріслі-гойдалці ваша крихітка зможе занурюватися як в солодкі сни, так і в захопливі ігри. Завдяки музичному супроводу та спеціально облаштованому віброрежиму, ви зможете легко заколисати свого маленького непосиду. Коли ж карапуз прокинеться, йому буде зовсім не до традиційних плачу і примх. Адже спеціальна ігрова дуга, заповнена цікавими інтерактивними іграшками, надовго занурить його в захоплюючий світ забавних ігор. Крихітка буде дзвінко сміятися і щось невгамовно лепетати своєю мовою.

Дитяче крісло шезлонг цінаНавіщо купувати дитячий шезлонг

Рішення купити шезлонг або крісло-гойдалку - прекрасний подарунок не тільки малюкові, але і його мамі. Адже шезлонг в будинку - це вільні руки мами. Тепер не доведеться постійно носити і заколисувати карапуза на руках. Шезлонг або крісло-качалка зробить все за вас! Не забувайте також про чистоту і свіжість, які будуть постійними супутниками немовляти під час відпочинку. Тканина, з якої виготовлений шезлонг, легко піддається пранню, не протирається і не вицвітає. Визначилися з моделлю?! Тоді не варто зволікати! Клікайте! Не можна позбавляти малюка ні хвилини щастя!