Велосипеди

112 товарів.
Відображено 1 - 24 з 112 товарів

Дитячий велосипед: радість у кожній миті!

дитячий велосипед купитиСьогодні все частіше від молодих батьків можна почути фразу: "Ми в дитинстві такими не були". Бо, й справді, як тільки-но з'являлася можливість ми старалися чкурнути з дому, і навіть, коли дуже зголодніли, то воліли наколупати на городі кілька картоплин і запекти на вогні, аніж повертатися додому. Адже, знали точно: батьки більше на вулицю не випустять. І доведеться сидіти в чотирьох стінах. А тут парадокс: те, що для нас було найлютішим покаранням, для сучасних дітей – просто подарунок. Відірвати їх від комп'ютера чи планшета просто неможливо: тут вам і онлайн-футбол, і волейбол, і баскетбол. 
Уже втомилися воювати із сучасними технологіями за свою дитину?! СПРИТНИЙ ТАТО підкаже вихід з такої плачевної ситуації. Вам необхідно купити дитячий велосипед. Перед таким транспортом безсилі навіть виробники Apple. 
В нашому Інтернет магазині презентовано королівський асортимент цих вірних друзів дитини: обирайте двоколісний чи триколісний дитячий велосипед, орієнтуйтесь на вік (СПРИТНИЙ ТАТО підібрав спритні дитячі велосипеди від 1 року, 3/5 років, та ідеальні підліткові велосипеди), підшуковуйте найкращі дитячі велосипеди для хлопчика чи дівчинки. Наші Інтернет-вітрини – повноцінний віртуальний магазин дитячих велосипедів, де презентовано моделі на всі смаки й запити.

Дитячий велосипед: секрети успішного вибору

дитячий ровер купитиРішення купити дитячий велосипед – це не просто бажання подарувати дитині хорошу іграшку, здатну викликати шкал радості й захоплення. Це ще й своєрідна інвестиція у здоров'я дитини, адже навіть найменшу велосипедну прогулянку можна прирівняти до повноцінних занять спортом, під час яких тренується опорно-рухова, дихальна, серцево-судинна, кровоносна система дитини, розвиваються м'язи та вміння маневрувати й координувати свої рухи, вдосконалюється швидкість реакції на непередбачувані обставини. Більше того, велосипедні катання проходять на свіжому повітрі, що неодмінно позитивно відіб'ється на самопочутті й імунітеті дитини. Але доступ до всіх цих плюсів можливий тільки тоді, коли велосипед для дитини вибраний правильно.

Декілька порад від СПРИТНОГО ТАТА стосовно того, на чому базувати вибір дитячого велосипеда:

- вік дитини. Під час вибору транспорту найменшим рекомендуємо відвідати наш Інтернет-відділ "триколісні дитячі велосипеди" для карапузів, віком 1, 2, 3 роки. Він обладнаний не тільки трьома колесами, але й зручним ергономічним сидінням. В пріоритеті – моделі з підніжкою, що неодмінно знадобляться малюкам, які ще не вміють крутити педалі. Тренд сьогодення – дитячі триколісні велосипеди з ручкою чи дитячі велосипеди-коляски: поки дитина захоплено крутить кермо, наполегливо вчиться підкорити педалі, або ж радісно натискає кнопки на музичній панелі управління зі світловими ефектами, мама або дитячі велосипеди купити Українабатько будуть ненав’язливо допомагати карапузові пересуватися. Діткам, віком 4, 5, 6 років можна сміливо купувати двоколісні дитячі велосипеди, оснащені ручним, або ножним гальмом та регульованим кермом і сидінням;
- ріст дитини. Тут уже необхідно звертати увагу не тільки на особливості конструкції, але й на колеса дитячого велосипеда, які різняться своїм діаметром, що розраховано на різні вікові категорії дітей. У СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити дитячий велосипед з колесами 12, 14, 16, 18, 20.
- дизайн: звісно, ваша доня буде не в захваті, якщо ви купите їй дитячий велосипед для хлопчика, а синочок не зрадіє дизайну дитячого велосипеда для дівчинки;
- ціна дитячого велосипеда. У СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити недорогий (ба, навіть дешевий) дитячий велосипед від найкращих українських та європейських виробників. Свідчення якості – задоволені відгуки Клієнтів. Гнучка система знижок та бонусів тільки спростить вашу задачу.

Визначилися з моделлю?! Тоді велосипед вашого малюка вже поїхав до вашого дому. Дитячий світ тепер не обмежуватиметься дисплеєм смартфона чи планшета!