Пеленальники

35 товарів.
Відображено 1 - 24 з 35 товарів

Дитячі пеленальні стійки, столики і дошки

Повивальна дошка на ліжечкоВам чомусь завжди здавалося, що найскладніше завдання в світі - правильно зав'язати чоловічу краватку. Ну, хоч як не крути, як не потій, - виходить якийсь морський вузол. Але, коли ви, нарешті, стали матусею і вам довелося сповити своє маленьке рожевощоке чудо, то зрозуміли, наскільки сильно помилялися. Адже зав'язування краватки, в порівнянні з майбутнім повсякденним завданням, - просто квіточки! Чоловік-то, під час, ваших спроб і помилок, всіляко НЕ крутився, а малюк навіть і не думає про спокій. Весь час невгамовно дриґає ніжками і ручками, плаче, вередує, пручається. Не встигли ви сповити крихітне тільце свого скарбу, крихітка тут же виставила назовні ніжку або ручку. Як їй тільки це вдається так швидко. І все б нічого, але організм матусі ще не зовсім зміцнів після пологів, і не так-то легко нагинатися над ліжком, роблячи чергову спробу. Ви вирішили здатися! Але, не виходить у вас впорається з таким завданням. Відразу ж пригадалися поради, нібито дитину сповивати зовсім і не варто. Ніхто не забороняє вам прислухатися до чиїхось порад, але все ж: візьміть реванш! Але, перш, ніж приступати вам варто купити дитячий пеленальник - дитячий пеленальний (повивальний) столик або дитячу пеленальную дошку чи матрацик.

Навіщо купувати пеленальний столик, матрацик або дошку

Дитячий пеленальний столикРішення купити дитячий пеленальний столик стане рятівною соломинкою для всіх матусь. Адже пеленальний столик - це прекрасний сучасний винахід, який в рази полегшує численні материнські обов'язки, особливо якщо вам придивилася модель «3 в 1». Відкидна пеленальная дошка, яка є головним елементом такого ноу-хау, допоможе вам не тільки сповивати свою дитину, не боячись, що вона впаде або пошкодиться, але і робити масаж, так необхідний крихітному тілу малюка. А спеціально облаштована ванночка, з двома нековзними сидіннями і усі речі для стоку води, необхідними заглибленнями дозволить легко і зручно проводити з малюком водні процедури. Крім того, столик зроблений з якісних нетоксичних матеріалів, а стійкість йому забезпечують надійні і міцні ніжки. При необхідності, пеленальний столик можна легко скласти до компактних розмірів. Якщо ж ваша житлоплоща не дозволяє вам встановити вдома пеленальний столик, але ви вже встигли купити дитячий комод, тоді радимо вам купити пеленальную дошку, яку можна встановити, як на комод, так і на ліжко. Це оптимальний варіант для всіх, в кого є брак Повивальний стіл купитипростору, і чия квартира вже перевантажена меблями. Пеленальна дошка стане паличкою-виручалочкою для всіх дбайливих батьків. Крім того, вона зроблена з абсолютно безпечних матеріалів, так що тендітна і ніжна шкіра вашої крихти в «надійних» руках. Дошка обтягнута водонепроникною плівкою, так що усілякі мікроби, бактерії, неприємні запахи не матимуть до неї доступу. Як бачите, вам просто необхідно купити сповивальник!

Де купити пеленальний столик, матрацик або дошку

А Спритний Папа згоден стати для вас доброю феєю: у нас ви можете купити пеленальний столик або пеленальну дошку, матрацик відмінної якості і вишуканого елегантного дизайну! Королівський асортимент продукції вас приємно здивує!