Автокрісла 9-25кг

В даній категорії товари поки відсутні

Дитячі автокрісла 9-25: зручна безпека

дитяче автокрісло група 1-2 9-25Переконані, що більшість молодих батьків, відправляючись на шопінг для свого карапуза, мимоволі задаються питанням: "І чому в моєму дитинстві цього не було?". Бо й, справді, на фоні розмаїтого дитячого світу сьогодення, власне дитинство виглядає доволі убого! 
У королівському асортименті дитячих аксесуарів особливу увагу привертають товари, знехтувати покупкою яких просто неможливо. І зовсім не тому, що вони в тренді! Маємо на увазі дитячі автокрісла 9–25 кг – запорука безпеки й здоров'я маленького пасажира під час коротких чи довготривалих подорожей автомобілем.
Коли ж доводиться вибирати автомобільний аксесуар, розбігаються не те, що очі, але й думки: як серед усього розмаїття вибрати й купити якісне дитяче автокрісло 9 – 25 кг, якщо взяти до уваги факт, що жоден виробник не скупиться на рекламу й усіляко вихваляє свій товар.
СПРИТНИЙ ТАТО допоможе вам зробити вірний вибір та підкаже, на які критерії орієнтуватися. 

Дитяче автокрісло 9 – 25 кг: впевненість у правильності вибору

дитяче автокрісло 9-25 купитиДитяче автокрісло 9–25 кг – ідеальний варіант для дитини від 1 до 7 років. Залежно від своїх вікових вподобань чи настрою, дитина може обирати положення, в якому хоче подорожувати: сидячи або лежачи, чи напівлежачи. Автокрісло виконає будь-яку примху вашого малюка, завдяки функції регулювання спинки сидіння у 5-ти положеннях.

Виробники врахували факт непосидючості карапуза, а також його бажання постійно самостверджуватися через капризи, і зробили дитяче автокрісло 9–25 кг максимально зручним. Дитина почуватиметься настільки комфортно, що в неї не виникне бажання вибратися з автокрісла – ситуації, які, зазвичай, трапляються в той момент, коли обставини на дорозі вимагають максимальної концентрації уваги водія.

І декілька підказок щодо критеріїв вибору автокрісла 9–25 кг:
- звертайте увагу на маркування, що засвідчує відповідність європейським стандартам і сертифікатам якості й безпеки, зокрема ECE R4404;
- ознайомтеся з відгуками та результатами краш-тестів: СПРИТНИЙ ТАТО підібрав асортимент дитячих автокрісел 9–25 кг, що очолюють рейтинги;
- орієнтуйтесь на моделі з найкращою фіксацією: ідеальний варіант – дитячі автокрісла 9–25 кг з системою ізофікс. І саме такі моделі пропонує вашому маленькому дослідникові СПРИТНИЙ ТАТО. Максимум безпеки, комфорту та зручності, мінімум зусиль при установці;
автокрісло до 7 років- не ігноруйте показниками екологічності: обирайте дитяче автокрісло 9–25 кг, виготовлене з найкращих екологічно чистих матеріалів, які відзначаються зносостійкістю, легко знімаються і перуться;
- обирайте безпеку: на наших Інтернет вітринах презентовано дитячі автомобільні сидіння 9–25 кг, обладнані стійкими та надійними п'ятиточковими ременями безпеки, які захистять вашу дитини від непередбачуваних ситуацій під час подорожі. Довжина ременів легко регулюється, що дозволяє оптимально підігнати їх під вік, ріст та вагу дитини. 

Наші менеджери завжди на варті ваших бажань: кваліфіковані безкоштовні консультації, екскурсія досконалим дитячим світом, який вибудував у віртуальності СПРИТНИЙ ТАТО, допомога з оформленням замовлень, швидка доставка по всій території України. Один клік – і безпечне та комфортне дитяче автокрісло 9–25 кг завітає до вашої оселі, щоб подарувати вашій дитині пізнавальне дитинство "навколо світу".