Самокати 2-колісні

35 товарів.
Відображено 1 - 24 з 35 товарів

Дитячий двоколісний самокат: безпечна активність

самокат дитячий двоколіснийНе знаєте, як скерувати нестримний потік енергії малюка в необхідне русло?! СПРИТНИЙ ТАТО підкаже рішення: необхідно купити дитячий двоколісний самокат – ідеальний транспортний засіб для діток від 3-5 років.

На відміну від дитячого триколісного самоката від року, його двоколісний побратим – повноцінна версія самоката для малюків, які вже вміють впевнено та стійко утримувати рівновагу, не бояться швидкості та опанували майстерність маневреності, концентрації уваги й координації рухів. При потребі такий тренажер активності – ще й досконалий дорослий самокат.
Про максимальний рівень безпеки вашого карапуза відповідально потурбувалися виробники, яким довіряє СПРИТНИЙ ТАТО. На вітринах нашого Інтернет магазину презентовані недорогі дитячі самокати елітної якості: найстійкіші матеріали виготовлення, відповідність конструкції європейським стандартам безпеки, врахування у модифікаціях фізіологічних та вікових особливостей розвитку дитини… Ці та багато інших переваг отримають задоволені дітки, батьки яких прийняли рішення купити дитячий самокат двоколісний у СПРИТНОГО ТАТА.

Дитячий двоколісний самокат: ази правильного вибору

самокат двоколісний від 5 роківІнтернет-павутина – ще той дрімучий ліс. А безмежний асортимент товарів для діток – ще ті лабіринти Мінотавра. СПРИТНИЙ ТАТО пропонує рятівну нитку Аріадни кожному Клієнтові: у нашому магазині дитячих самокатів ви не тільки можете купити найкращий вид такого тренажера активності малюка, ціна якого стане приємною несподіванкою, але й скористатися безкоштовними порадами спритного татуся, стосовно критеріїв вибору цього транспортного засобу.
І так, звертайте увагу на:
  • кермо. Обов'язково з опцією регулювання висоти, неодмінно з нековзкими ручками. І не думайте, що ви вчините правильно, обравши самокат на виріст: таке рішення може не тільки відбити в дитини бажання активно проводити час, катаючись на самокаті з друзями, оскільки малюк тільки те й робитиме, що ставатиме навшпиньки, аби дотягнутися до керма. Це ще й небезпечно: концентрація уваги маленького непосиди на тому, зловить чи не зловить кермо, нівелює можливість безпечного пересування та зосередження на дорозі. Покриття ручок – теж вагомий критерій: важливо, щоб воно не натирало рученята дитини та не спричиняло їх спітніння;
  • матеріал виготовлення конструкції. Коли рама триколісного самоката для дитини від року виготовлена з пластику, це сприймається нормально. Оскільки такий маленький активіст ще не ганяється за швидкістю та адреналіном, а тільки освоює ази управління самокатом. Тобто, великого навантаження на транспорт не передбачається. Що ж стосується двоколісних самокатів, неодмінно вибирайте моделі з металу або алюмінію, адже саме стійкість, надійність та якісні експлуатаційні характеристики цих матеріалів відповідатимуть за безпеку вашого маленького кермувальника, який вже не просто кататиметься, але й освоюватиме на самокаті різні трюки;
  • гальма. Спритний тато підібрав модифікації дитячих двоколісних самокатів з ручними та ножними гальмами. Обидва самокат 2-х колісний дитячийваріанти – запорука плавного  сповільнення руху вашого непосиди, що виключає можливість перекидання чи вилітання вперед. А про досвід польотів через кермо самоката знають усі батьки! І хоч після такого лету неодмінно вихвалялися перед друзями своїм подвигом, дитину від цього досвіду хочеться вберегти;
  • наявність підшипників. Така непримітна деталь зробити пересування дитини м'яким, плавним та надійним;
  • тип коліс, а точніше – матеріал, з якого вони виготовлені. Оптимальні пропозиції – литі чи надувні колеса з гуми. Ширину та діаметр колісної бази вибирайте, відштовхуючись від того, якими дорогами їздитиме ваш маленький спортсмен: для ґрунтового покриття краще обрати широкі колеса з більшим діаметром, для асфальту підійдуть менші комплектації, які розвивають більшу швидкість. Особлива пропозиція для маленьких любителів швидкості колеса, що світиться. Сплеск радісних емоцій та захвату малюка гарантований. Та й батьки будуть задоволені, адже ціна дитячого двоколісного самоката, що світиться не відрізняється від ціни неосвітленого аналога. 

Вподобали модель?! Чекаємо на ваш клік!!!