Санки

58 товарів.
Відображено 1 - 24 з 58 товарів

Найкращі дитячі санки: казка наяву

дитячі санчатаРізниця у сприйнятті світу дорослими й дітьми колосальна. Так, для більшості дорослих зима – це стужа й мороз. Для дитини – казка на санчатах. Бо, й справді, хто не гасав щодуху з засніженої гірки на санях, і не розбивав на льоту снігові замети, той не знає смак справжнього дитинства. А хто пройшов такий вишкіл і донині заздрить безтурботним малюкам, які захекано, але вперто тягнуть санчата на гору.
СПРИТНИЙ ТАТО спритно втілює казки в реальність: поспішіть купити дитячі санки для свого маленького дива – подаруйте йому путівку до світу щасливого дитинства. Зима – не час, коли малюк має спостерігати за летом сніжинок через вікно теплого будинку. Зима – пора дитячого перевтілення в сніжинку. Бо що може зимою зігріти тепліше, аніж щасливі очі малюка, на порожевілих від морозу щічках?! 
Не знаєте, де купити якісні дитячі санки недорого? Віримо, сучасний дитячий світ вражає розмаїттям пропозицій. Обрати якісний товар, справді, важко. Та й ціна нерідко кусається. Однак, це не стосується клієнтів СПРИТНОГО ТАТА: наш дитячий Інтернет-магазин представляє вам широкий вибір цього зимового транспорту. Від вас вимагається лише перейти на віртуальну вітрину з санками, обрати найкращі дитячі санки і купити цей атрибут зими й дитинства. Жодних фізичних зусиль, лише кліки!  

Як купити дитячі санки: цінні поради

Аби спростити ваші пошуки та полегшити вибір, кілька фахових підказок від СПРИТНОГО ТАТА: дитяча зимова прогулянка

1. Купуйте дитячі санки не на виріст, а на сьогодні: модель має чітко відображати вікові та фізіологічні особливості дитини. Так, якщо ваше маля ще тільки-но вчиться ходити, придбайте дитячі санки із ручкою-штовхачем та спинкою. Ідеальний варіант – санки-коляска чи санки-трансформер (останні вміло трансформуватимуться під вік та потреби вашого карапуза).

2. Оцініть якість матеріалу, що має задовольняти критерії міцності, безпеки та екологічності. СПРИТНИЙ ТАТО підібрав для вашого спритного малюка найкращі пластикові та металеві дитячі санки, а також комбіновані варіанти. 

3. Не забувайте про призначення. В асортименті нашого віртуального дитячого світу:

- одномісні дитячі санки;

- двомісні санки для двох діток: обирайте санчата для двійнят чи близнят, а також санки для дітей різного віку (див. фото). 

Оскільки санки – це транспорт, то враховуйте й шляхи, якими він курсуватиме. Так, для доріг, покритих пухкими сніговими заметами, актуальні санчата з широкими полозами, для прогулянок в малосніжну зиму чи слизькими дорогами, з нашаруваннями льоду, віддайте перевагу моделям з вузькими полозами, які, без перебільшення, можуть їхати навіть голим асфальтом. Не ігноруйте відстанню між полозами: ширина цієї відстані – впевненість в тому, що санчата не перекинуться.

санки дітям4. Ознайомтеся з функціоналом та комплектацією, що особливо актуально для батьків-мешканців багатоповерхівок: щоденно носити санки вгору-вниз сходами будинку без ліфту – той ще подвиг. Отож, враховуйте ваговий критерій, компактність модифікації та легкість і зручність управління. А скільки мороки буває з санками, які треба помістити в завантажений дитячими речами автомобіль, збираючись на зимовий відпочинок до бабусі й дідуся в село. Компактність санчат у такому випадку – їхній особливий бонус.

Оригінальний подарунок для ваших діток від СПРИТНОГО ТАТА – санки на колесах, такий собі "саномобіль" мовою дитини. 

Обрали модель, але мізкуєте над тим, як тепліше закутати карапуза й захистити від холоднечі під час прогулянок на санчатах?! Придбайте санки з капюшоном, матрациком та конвертом, або ж завітайте у віртуальний відділ нашого Інтернет магазину "Аксесуари для санок"!