Ігрові столи і стільчики

67 товарів.
Відображено 1 - 24 з 67 товарів

Дитячі ігрові столи та стільчики: конструктивне дозвілля

Дитячі ігрові столи та стільчикиВи вже остаточно вибилися із сил від щоденного здавання марафону під назвою "збирання іграшок", що успішно розкидані малюком у кожному вільному куточку кімнати?! І вам не з розповідей відомо, наскільки "приємно" босою ногою наступити на кубик конструктора, чи як "радісно" шукати улюблений м'ячик карапуза під його абсолютно безутішний крик і розпач, бо улюблена іграшка "папава"?! З метою подолання таких ситуацій ви вкотре повертаєтеся додому з новою забавкою, і мрієте про те, що вона стане джерелом захвату дитини, й малюк буде проводити з нею чи не весь свій вільний час. Але дива не стається й чергове фіаско не змушує себе довго чекати: кілька хвилин і нова іграшка з успіхом приєднується до купи собі подібних та займає почесне місце на підлозі.

І тільки СПРИТНИЙ ТАТО знає чудодійний спосіб подолання такої проблемної ситуації. Секрет у модному слові "інтерактивність". Так-так, вам необхідно вдатися до інтерактивних ігор. А для цього треба купити дитячий ігровий стіл та крісло, які стануть тією чудодійною паличкою-помічницею для батьків, і справжнісіньким заспокійливим еліксиром для дітей. По-перше, тепер малюк не розкидуватиме свої скарби по підлозі. А, по-друге, карапуз так мріє стати дорослим, і думка про те, що в нього є власний дитячий столик і кріселко, наближає його до омріяної дорослості: робить самостійним хазяїном автономного простору.  

Ігрові столи та стільчики в дитячу кімнату: асортимент достойний королівського титулу

Дитячі ігрові столи і крісла"Ну, що такого особливого в тих ігрових столах і кріселках для дитини?" – маєте повне право подумати ви. Бо, й справді, уявляються такі меблі доволі скучно: стільниця, чотири ніжки, сидіння, спинка, знов чотири ніжки. Погоджуємося, стандартні норми конструктиву ніхто не відміняв. Однак, інноваційні ергономічні рішення, досконалі способи виконання та оригінальні зовнішні характеристики, багатофункційність і екологічність, привабливий дизайн – ось те, що робить названі дитячі меблі захопливим атрибутом дитячого побуту. І ви самі переконаєтесь в цьому, якщо переглянете фото та відео, ретельно підготовлені для вас СПРИТНИМ ТАТОМ та представлені у віртуальному каталозі, а ще ознайомитесь з розмаїттям модифікацій ігрових столів та крісел для дому, купити недорого які ви можете безпосередньо тут і зараз. Лідирують за відгуками задоволених клієнтів та очолюють топ продаж такі ігрові меблеві аксесуари для дошкільнят і навіть дітей шкільного віку: 

Ігрові столи та стільчики в дитячу кімнату- столи-трансформери. Перевтілення – їхній головний козир: повноцінний столик для навчання чи малювання, ігрове поле для побудови химерних споруд із Lego-блоків, мініатюрна пісочниця, контейнер для води… Усе це – в одній модифікації стола. Більше того, в Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА підібрано кращі моделі столів та кріселок для малюка, які ростимуть разом з ним: конфігурацію меблів та їх розмір (висота, довжина, ширина) легко підлаштувати під вікові та фізіологічні особливості розвитку карапуза; 

- розвиваючі столи та стільчики, що являються досконалими комплектами для різностороннього розвитку малюка, вдосконалюють навики логічного мислення, креативності, творчого потенціалу. Обирайте столик-мольберт для маленького художника, чи музичний стіл для майбутньої співачки. Дизайн та кольори продумані до деталей, не тільки підкреслюють функціональність меблів, але й враховують гендерні особливості: в асортименті СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити досконалі набори ігрових столів та стільців для хлопчика чи дівчинки. Ціна приємно здивує вас!

Визначилися з моделлю такого осердя порядку й дисципліни у дитячій кімнаті?! Сповістіть нас одним кліком. Все решта – наша турбота!