Класичні ліжечка

141 товарів.
Відображено 1 - 24 з 141 товарів

Класичні дитячі ліжечка: царство кольорових сновидінь

класичне ліжечко 120 60А ви знаєте, яким буде улюблене місце вашого немовляти в дитячій кімнаті від народження і до моменту, коли почнеться активне повзання?! – Дитяче ліжечко! Більшість часу в перше півріччя життя новонароджений проводитиме в царстві солодких снів. Смачно поїсти і солодко поспати – мабуть такий девіз усіх малюків. Коли ж дитина просинатиметься, то дитяче ліжечко перейматиме на себе функції ще й першого ігрового майданчика.

Сам собою напрошується логічний висновок: обирати такий аксесуар дитячого світу треба особливо прискіпливо. Йдеться, насамперед, про безпеку життя і здоров'я дитини: модерні чи класичні дитячі ліжечка для новонароджених повинні бути виготовлені з найкращих гіпоалергенних нетоксичних матеріалів. А їхня форма й розміри мають сприяти комфорту та зручності маленького хазяїна.

Класичні дитячі ліжечка: акцент на потребах карапуза

дитяче ліжечко для немовлятСПРИТНИЙ ТАТО спритно та відповідально врахував усі вимоги малюків  та їхніх батьків, досконало промоніторив ринок, а тому знає, що пріоритетними, незважаючи на значну кількість інноваційних новинок, залишаються класичні дитячі ліжечка для немовлят. А зараз наш спритний татусь підкаже вам, як обрати кращі моделі недорого, та на яких критеріях базувати свій вибір, а саме:

- матеріал виготовлення. Може прозвучати шаблонно, але впродовж віків найкращий матеріал – дерево. У нашому Інтернет магазині ви можете купити недорого класичні дитячі ліжечка з масиву бука, вільхи, липи. Натуральна деревина – це гарант екологічності, безпеки та довговічності використання ліжечка. І не варто думати, що довговічність тут не так уже й потрібна, бо скільки там дитина в тому ліжечку буде гойдатися! А як же майбутній братик чи сестричка?! Дитячі класичні ліжечка з дерева покриваються нетоксичним гіпоалергенним лаком, що є абсолютно безпечним для карапуза, навіть, якщо він захоче спробувати своє ліжечко на смак (а такий момент настане неодмінно!). Кольори обирайте відповідно до свого смаку та вимог інтер'єру;

- габарити. Особливо актуально для батьків, які проживають у приміщеннях з браком вільного простору. В Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА ви можете купити стандартні дитячі ліжечка з розмірами 120х60, а також нестандартні моделі, які будуть виготовлені під ваше індивідуальне замовлення. 

- функціонал. Хто б що не говорив, і як би татусі себе не вихваляли, матуся приділяє дитині найбільше часу, а, отже, й виснажується найбільше. СПРИТНИЙ ТАТО знайшов спосіб, який допоможе молодій мамі, хоч на кілька хвилин звільнитися від обов’язків колихання немовляти: дитяче класичне ліжечко з маятником чи на дугах – ключ до цього (див. відео). Маятниковий механізм – це справжнє спасіння мами немовляти, адже завдяки можливості встановлювати амплітуду й період коливань, ліжечко буде самостійно вколисувати дитину. Ціна класичного дитячого ліжечка для новонароджених з маятником приємно здивує! Окрім іншого, класичні модифікації ростимуть з вашим малюком: ліжечко оснащене функцією регулювання висоти бортиків та днища; 

дитяче ліжечко з маятником- безпека. Ламелі класичного дитячого ліжечка виготовлені відповідно до всіх ортопедичних вимог. Конструкція виготовлена з матеріалів та відповідно до технологій, які відповідають держстандартам та європейським сертифікатам якості;

- універсальність використання: класичне дитяче ліжечко для немовлят – це ідеальна модель для діток від народження (від 0) до 3-4 років. Параметри довжини та ширини дитячого класичного ліжка (120…60) ідеально розраховані на вказаний віковий діапазон.

В Інтернет каталогах СПРИТНОГО ТАТА представлено топові моделі класичних дитячих ліжечок, що лідирують у продажах завдяки схвальним відгукам задоволених Клієнтів. Купити їх ви можете прямо зараз!