Smart Car

3 товарів.
Відображено 1 - 3 з 3 товарів

Коли дитина захотіла Бібікар або ж SMART CAR

машинка bibicarДо Дня народження вашого малюка залишилися лічені дні, а ви до сих пір не визначилися з подарунком... Хочеться, подарувати своїй дитині щось незвичайне, поєднати приємне з корисним. Адже, дитина-то у вас хоч і маленька, але толк в подарунках знає не гірше будь-якого дорослого. Більше того, ви згадуєте з яким захопленням, цікавістю і нетерпінням чекали власного Дня народження, в передчутті чогось особливого і надзвичайного, очікували хвилини до того моменту, коли вам піднесуть бажаний подаруночок... Але, ми трішки відхилилися від теми. Так що б такого орігінальненького подарувати своєму малюкові? Не варто себе мучити і шукати рішення самостійно. Ви ж можете порадитися з Спритним Татом, а він вже точно знайде спосіб, як вам допомогти! Адже в нашому Інтернет магазині є чудовий і розкішний подарунок вашій дитині. Знаєте, що це? - Бібікар, купити яку можна прямо тут і зараз.

Принцип роботи Бібікар або ж SMART CAR

машинка бібікарБібікар або ж SMART CAR - машинка, що в усьому відповідає своїй розумній назві. Адже вона дуже тонко реагує на рухи вашого малюка, і саме від цього починає рухатися сама. У такої машинки відсутні батарейки, акумулятори, мотори, педалі, так як їй вони абсолютно не потрібні. Машинка-то розумна! Все, що малюкові необхідно, щоб покататися на такому інноваційному автомобілі, - це сісти на зручному сидінні, підняти ноги і розмістити їх на зручній платформі, трішечки нахилиться вперед, з метою зміщення центру тяжіння, і просто почати повертати кермом вправо і вліво. І машинка слухняно поїде туди, куди хочеться маленькому водієві. Таке веселе заняття подарує вашій дитині безліч позитивних емоцій і яскравих відчуттів. Рішення купити Бібікар - рівносильне рішенню подарувати дитині впевненість у собі. Адже ваш малюк буде сідати за кермо з усією серйозністю справжнього водія. Це дозволить йому відчути себе самостійним і дорослим. А кожен малюк просто марить про те, що б швидше вирости. У нас ви можете купити Бібікар для хлопчика або дівчинки. Купувати машинку - це звичайно ж завдання тата, але зібрати SMART CAR може навіть мама, настільки легко і просто тут все продумано і організовано. Крім свого «розуму» Бібікар відрізняється так само, оригінальним і незвичайним дизайном.

Асортимент Бібікар і SMART CAR

каталка bibicarНа наших Інтернет вітринах представлені варіанти, виконані в різних кольорах і з багатющим набором функцій і переваг. Наприклад, найновіші моделі машинок можуть похвалитися поліуретановими колесами. Такі колеса - це гарант легкого, плавного і безшумного руху. Кататися на Бібікар можна як на вулиці, так і в приміщенні. Не варто забувати про безпеку своєї крихітки. Запевняємо, виробники не забули подбати про це. Корпус машинки стійкий, міцний і надійний, а особливий підхід до його виготовлення захистить малюка від перекидань. Якщо ж у батьків є в цьому плані сумніви, то вони можуть легко «влаштувати іспит» SMART CAR. Для цього достатньо самим прокататись на чудовій машинці зі своєю дитиною. Задумалися, чи можливий такий іспит ?! Звісно так! Адже Бібікар витримує вагу до 100 кілограмів. Переконалися, що саме цей подарунок потрібен вашій дитині? Так, чого ж ви чекаєте? Ви вже повинні були клікнути і купити SMART CAR!