Педальні машинки

18 товарів.
Відображено 1 - 18 з 18 товарів

Дитяча педальна машинка: задоволення бути водієм

дитячий веломобільВідповідь на запитання, "що таке дитячий веломобіль або педальна машинка?" найкраще формулюють самі малюки. На їхній мові визначення цього своєрідного транспорту для найменших кермувальників звучить, як "дитина велосипеда й автомобіля". Бо й, справді, дитячий веломобіль – це оригінальна машинка на педалях. А, отже, досконало поєднує в собі ключові візуальні та технічні характеристики обох названих транспортних засобів.
Купити дитячий веломобіль – це дати дитині можливість відчувати себе повноправним водієм повноцінного авто. Більше того, ціни на дитячі веломобілі приємно вразять: вони далеко не такі захмарні, як вартість електромобілів для діток.
Тепер дозвілля та дитячий світ вашого малюка буде сповнене тільки веселкових барв. І справа тут не в яскравому та привабливому дизайні машинки з педалями, а в її здатності подарувати дитині справжнє задоволення сісти за кермо власного транспортного засобу. А про це мріють всі без винятку дітки: і хлопчики, й дівчатка. І головне, що в процесі захопливого заняття малюки проходитимуть повноцінні тренування координації рухів, розвиватимуть м’язову, серцево-судинну та дихальну систему, опорно-руховий апарат, що позитивно впливає на їх здоров'я. 
СПРИТНИЙ ТАТО нічого не приховує від своїх Клієнтів, тому УВАГА! Пригадуєте, як у дитинстві батьки карали вас та забирали на якийсь час улюблену іграшку? Можливо ви й самі вже вдавалися до такого способу виховання. Так от, тепер ця схема обернеться проти вас, адже, кататися на веломобілі – задоволення не тільки для малюків, але й дорослих. Тому, не виключення, що карапуз встановить вам лічильник провин і вам доведеться клянчити в нього коротку поїздку на веломобілі.

Педальний веломобіль: обираємо найкращий

Дитячий веломобіль гібридизував найкращі якості велосипеда й автомобіля. Так, він рухається тільки, коли дитина крутитьмашинка з педалями педалі. І це вагома інвестиція в здоров'я малюка. А відбувається поїздка на зручному, комфортабельному, ергономічному сидінні. Тобто умови пересування точно копіюють автомобільні. 
Залежно від конструкції та габаритів ви можете купити недорого дитячий веломобіль для дітей віком 3, 5, 7 років, чи навіть для підлітка. І не варто боятися, що трирічний карапуз не впорається з управлінням: педальна веломашина для дітей не потребує жодних навиків водіння – малюк просто сідає і їде. Надійна фіксація в комфортабельному кріслі виключає ризик того, що дитина впаде і травмується. Стійка та широка рама відзначається маневреністю та сприяє можливості утримувати рівновагу під час пересування. Для цього розроблена і чотири- або триколісна база. Велика ширина камерних коліс – запорука тренування правильної координації рухів та плавного і рівномірного пересування. А стійкий металевий каркас гарантує безпеку вашого малюка й виключає можливість поломки.
дитячий автомобіль на педаляхОсоблива пропозиція для особливих маленьких Клієнтів – дитячий веломобіль трактор з причепом, що дозволить вашому маленькому агроному чи фермеру побути справжнім господарем та досконало імітувати й наслідувати дідуся чи татуся. 
В Інтернет магазині СПРИТНОГО ТАТА презентовано веломобілі дитячі різноманітного цінового діапазону, конструктиву та дизайну. Незалежно від характеристик, такий транспорт дозволить вашому юному водієві відчути себе справжнісіньким гонщиком формули 1. Сприяє такому ефекту низька посадка машини на педалях.
І безкоштовна порада від СПРИТНОГО ТАТА для всіх, хто вирішив купити дитячий веломобіль: базуйте свій вибір з орієнтацією на вік малюка, адже є моделі педальних машин, які дитина, віком до 6-ти років просто не зрушить з місця. А про все інше подбає СПРИТНИЙ ТАТО: доставка, сервіс, оформлення замовлень – його юрисдикція.