Дитячі прогулянкові коляски: ази вибору для батьків-першачків від ТатоБлогу

Як вибрати дитячу прогулянкову коляску - фото 1Батьківство – це суцільний калейдоскоп подій та покупок. Ще не оговтавшись від відповідальності вибору звичайної дитячої коляски, молоді батьки стикаються з новою дилемою: яку вибрати дитячу прогулянкову коляску. Зо два десятки років тому про існування такої дилеми ніхто й не здогадувався. Адже головним завданням тодішніх батьків було знайти родичів, які передадуть у спадок універсальну дитячу коляску, що буде використовуватися як люлька, автокрісло, прогулянковий блок. Маючи всього одне положення та один модуль. Сьогодні ж ринок дитячих товарів рясніє королівським асортиментом продукції для дітей. Серед яких вигідно виділяється коляска для прогулянок, яка стане актуальною для малюка з 6 місяців, а деякі моделі – і від народження. 

Як вибрати дитячу прогулянкову коляску: критерії від Спритного Тата

Навіть, якщо ви вперше стали батьками, то вже маєте досвід, оскільки обирали коляску для маляти з народження. Тому ми впевнені, що ви зробили огляд прогулянкових колясок 2020-2021, знайомі з виробниками, вивчили моделі та рейтинг кращих колясок для дітей, але яка краща для вашої дитини ще не визначили. Деякі критерії вибору прогулянкового транспорту будуть аналогічними: легка вага та компактна конструкція, що буде зручна в експлуатації. Акцентуємо на характеристиках вибору прогулянкової коляски:Як вибрати дитячу прогулянкову коляску - як складаються

  1. Тип складання конструкції. Прогулянкова коляска – це перш за все компактний транспорт, який можна без проблем взяти в руку, занести в під'їзд, чи в літак при потребі, подорожувати й гуляти без напруги. Тому доцільно ознайомитися з особливостями конструктиву такого транспорту. Скажімо, ви можете обрати складну модель тростину, книжку, або ж свого роду трансформер, яка при складанні перетворюється в маленьку валізу на колесах, які зараз у топі за відгуками. Це геніальні моделі, що дивовижним способом перетворюються в малогабаритний багаж з висувною ручкою (про них не важко знайти відео), незамінні для батьків, для яких життя – це подорож, у формат якої велика коляска ніяк не вписується;
  2. Наявність козирка з волого- та повітронепроникного матеріалу, стійкого до дії ультрафіолету. Незалежно від того, чи ви хочете купити літню прогулянкову коляску, чи варіант для зими, або ж всесезонну (зима-літо), звертайте увагу на наявність козирка. Погода завжди капризна: то палюче сонце, то раптовий проливний дощ, то сніг. Тому дитина має бути надійно захищена від погодних умов. Та навіть спати з великим капюшоном комфортніше: сонце не будитиме маля. Для максимального комфорту, козирок обладнують спеціальним сітчастим відкривним віконечком, через яке матуся може спостерігати за своїм карапузом. 
  3. Засоби безпеки, тобто ремені й бампер, за який маля любить не тільки триматися, але й гризти. Дитина з 6 місяців прагне активно пізнавати світ, та про власну безпеку ще не думає. Тому важливо надійно пристебнути її в сидінні ременями безпеки. Зазвичай, фірми-виробники пропонують три-, п'ятиточкові, та пахові. В Інтернет магазині прогулянкових колясок Спритного Тата ви можете обрати найбезпечнішу модель для свого карапуза.Реверсивна дитяча прогулянкова коляска
  4. Якщо дитина привикла постійно тримати в полі зору маму – потрібен візок з реверсивним прогулянковим блоком, тобто коли саме сидіння можна встановити обличчям дитини як до мами, так і до дороги. Реверсивна прогулянкова коляска – запорука сприятливого психологічного клімату під час прогулянок, оскільки дитина може, як їхати за напрямом руху, коли захоче слідкувати за дорогою, так і дивитися на свою матусю. Або ж як варіант – купити коляску з перекидною ручкою, але зазвичай вони трішки важчі.
  5. Ручка. Зрозуміло, що в першу чергу коляска підбирається щоб була зручною мамі, та якщо тато з мамою сильно різняться зростом - неодмінно обирайте варіант з функцією регулювання висоти. 
  6. Колеса. Тут все просто: погляньте на дорогу. Якщо ви гулятимете з дитиною по ідеально рівній дорозі, вам підійде модель з невеликими литими колесами (триколісні або ж чотириколісні варіанти). Якщо дорога не надто рівна і з перешкодами, обирайте прогулянкову коляску з великими надувними колесами та з амортизацією. На хороших амортизаторах дитину не трястиме по дорозі, а рух коляски відзначатиметься маневреністю та плавністю.
Існує ще один критерій, який вважаємо спільним знаменником для будь-якої покупки. Це ціна. В Інтернет магазині Спритного Тата ціни дитячих колясок не взяті з космосу. Тут ви можете купити недорогі прогулянкові коляски високої якості та відмінного функціоналу.