Ігровий центр Бебі Polesie 54555 Збільшити

Ігровий центр Бебі Polesie 54555

Polesie Polesie

108-429

Новинка

Ігровий центр Бебі Polesie 54555

Детальніше

В наявності

971 грн.

Купити за 1 клік

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Ігровий центр Бебі Polesie 54555

Розвиваючий ігровий центр для дітей до 3-х років. Одна частина комплексу - це столик з кріслом. Столик регулюється: можна присунути або відсунути столик далі від крісельця. Крісельце оснащено ремінцем безпеки. Столик двосторонній: одна сторона плоска для будь-яких занять малюка, з цього ж боку столик оснащений двома клаксонами, а інша - під форму конструктора (17 елементів). Всі краї елементів конструктора закруглені. При необхідності столик можна зняти.
Інша частина комплексу призначена для гри, сидячи біля нього: малюк може розвивати дрібну моторику рук за допомогою елементів, які потрібно крутити або повертати (4 елементи), зіставляти форми фіругок (5 шт.), розвиваючи при цьому логіку, сприйняття кольорів. Також дитина познайомиться з цифрами від 1 до 5, які написані на формочках-фігурках. Для складання конструктора призначена і поверхня полички за кріслом.

Розмір стільця: 835х460х380 мм.

 

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятись від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

ВиробництвоБілорусь

Відгуки

Напишіть відгук

Ігровий центр Бебі Polesie 54555

Ігровий центр Бебі Polesie 54555

Переглянуті товари