Товари виробника Tako

Відображено 1 - 23 з 23 товарів
Компанія TAKO польського походження, є провідним виробником дитячих колясок і дитячих товарів та по праву є впізнаваним брендом, що визнаний в 25 країнах світу, за новинками якого слідкують та з нетерпінням чекають на виставках.

Це компанія, яка завдяки професіоналізму і креативним рішенням протягом 20 років задає тенденції у виробництві дитячих товарів та має своїх прихильників.

ТАКО пропонує широкий асортимент інноваційних продуктів, заснованих на оригінальному дизайні, високоякісних матеріалах і сучасних технологіях.

Чому саме продукція ТАКО та чим саме вона приваблює? Насамперед тому, що всі вироби виготовляються з особливою турботою про безпеку дитини і батьків та втіленням інноваційних технологій. Це підтверджується тим фактом, що всі продукти відповідають вимогам безпеки відповідно до EN 1888: 2004 і виробляють екологічно чисті, зручні для дітей тканини з сертифікатом Öko-Tex Standart.

Також дуже важливими є технічні дані колясок, над якими добре попрацювали та оновили відповідно до запитів та побажань сучасних батьків. Отже, технічні можливості колясок представлені новітньою амортизативною системою, протиударною системою, вентиляційною системою, просторістю люльки, функціональністю, зручною комплектацією, дбайливо підібраною тканиною, стійкою  до шкідливих атмосферних явищ. 

Серед продуктів, які найбільше користуються попитом є варіанти дитячої коляски 2 в 1, тобто люлька та прогулянкова версія з аксесуарами, а також варіант 3 в 1 з автокріслом, що теж неймовірно зручно, особливо для мобільних батьків. Для маленьких матусь, тобто для дівчаток, що полюбляють гру в дочки-матері є міні версії, які є абсолютними копіями дорослої коляски. Це ще раз підкреслює, що ТАКО намагається догодити всім своїм клієнтам.

Виробник ТАКО вміє дивувати. Кожна новинка цього бренду привертає увагу чудовими конструктивними рішеннями і цікавими кольорами. Представлена продукція відрізняється не тільки високою якістю, але і незвичним та неповторним дизайном. До прикладу - поєднання золотого і чорного кольорів, привабливі форми блискучих конструкцій гарантують, що вироби не залишиться непоміченими.

Найпопулярнішими лінійками бренду Тако є моделі Ларет (Ларет), Jumper (Джампер), Extreme (Екстрім) та міні версії – Sunline mini, Junama mini, які знайшли своїх істинних поціновувачів та вдячних клієнтів.


Отож, якщо ви звикли обирати найкраще, виділятися індивідуальним та неповторним стилем, дитячі коляски, коляски дляляльок, та аксесуари ТАКО - саме для вас!