Товари виробника Junama

Відображено 1 - 24 з 155 товарів

Ексклюзивні дитячі коляски Junama (Юнама, Джунама) класу «люкс» порівняно недавно присутні на ринку, проте вже  заслужено завоювали прихильність безлічі фанатів та відмінно зарекомендували себе. Junama - це чудова пропозиція для любителів оригінальних рішень з урахуванням сучасних тенденцій моди і забезпечення легкості конструкції. Junama є символом елегантності, розкоші, комфорту та гарного смаку. 


Junama - це унікальний бренд, який має в своєму портфоліо продукти, що  поєднують в собі елегантний дизайн, сучасні технологічні рішення, якість і надійність виготовлення. Пропозиція бренду Junama адресована покупцям, які цінують сучасність, дизайн і стиль, а також новітні технології у виробництві дитячих товарів. Junama - це синонім комфорту,  функціональності, безпеки, елегантності, продуктів, що створені з любов’ю до дітей, з увагою до їх безпеки і комфорту, витонченості та сучасності.


Особливої уваги заслуговують коляски серії Diamond (Діамант), основа якої спроектована на зразок благородного каміння. Ця модель дарує істинний королівський комфорт під час прогулянок. Подвійна амортизація, надійність і легкість, та незрівнянна діамантова структура люльки в 3D-версії, якісний текстиль та еко-шкіра, задовольнить побажання навіть найвимогливіших клієнтів. Кожна деталь відшліфована, щоб власники цієї моделі і їхні діти могли відчувати себе дійсно впевнено та неперевершено. 


Коляска Junama Madena (Мадена) дещо стриманіша в кольорах, проте тонке поєднання жаккарда і еко-шкіри надає цьому виробу унікальний характер, який виділить  та безумовно викличе великий інтерес. Витончена суміш сучасних технологій дозволяє задовольнити навіть найвимогливіші очікування. 


Коляски можна купити також в комплектації 3 в 1 з  автокріслом для більш безпечних подорожей та поїздок. Автокрісло безпечне, що є основним його завданням, вдосконалена бокова система захисту - конструкція заснована на ноу-хау, що відповідає умовам стандарту i-Size. 


Коли коляска приносить задоволення, радує корисними технічними якостями, милує погляд естетично-привабливими, робить прогулянки легкими та невимушеними, швидше за все це коляска бренду Junama, тоді слід не зволікати, а купити дитячу коляску від Junama і насолоджуватись життям та прекрасними моментами.