Конструктор Gigo Робототехніка для малюків (7442) Збільшити

Конструктор Gigo Робототехніка для малюків (7442)

Gigo Gigo

113-007

Новинка

Конструктор Gigo Робототехніка для малюків (7442)

Детальніше

В наявності

3 363 грн.

Купити за 1 клік

Детальніше

Дидактичний матеріал для моделювання алгоритмів. З цим набором діти можуть вивчити базові концепцій програм кодування, виконавши завдання, представлені у вигляді цікавих історій.
Цей комплект допоможе дитині зрозуміти основи і логіку кодування, не вимагає додаткових технологій, таких як планшети або смартфони.
Цей продукт включає: 30 карт з історіями, 120 карток кодування, 1 базовий блок і набір блоків для створення різних моделей.
Базовий блок включає картки кодування, які керують роботами: FWD, BWD, поворот L/R, пауза і обертання.
Є звукові та світлові ефекти.

Зустрічайте Семмі - це милий робот у вигляді сендвіча з арахісовим маслом і желе, він навчить дітей основам кодування. Для програмування цього робота не потрібен планшет, смартфон або комп`ютер: програми створюються шляхом визначення послідовності кодових карт. Коли робот управляє кодовими картами, оптичний датчик на нижній його частині зчитує картки з кодами одну за одною і завантажує програму. Помістіть робота на поле з карт, і він почне рухатися. Ви можете запрограмувати робота на переміщення в різні боки, увімкнути світлодіодну підсвітку, відтворити звуки і відповісти на функціональні запити.

Характеристики

ВиробництвоТайвань
Гарантія, міс.6
Вік дитини6+

Відгуки

Напишіть відгук

Конструктор Gigo Робототехніка для малюків (7442)

Конструктор Gigo Робототехніка для малюків (7442)

Переглянуті товари