Набір для навчання Gigo Цікава лінійка (1006) Збільшити

Набір для навчання Gigo Цікава лінійка (1006)

Gigo Gigo

112-897

Новинка

Набір для навчання Gigo Цікава лінійка (1006)

Детальніше

В наявності

408 грн.

Купити за 1 клік

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Цікава лінійка – це прикладний посібник, що складається з різнокольорових планок, дозволяє в ігровій формі навчити дитину рахуванню, операціям додавання та віднімання в межах 100. Набір також сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, розпізнаванню кольорів, просторового мислення.

Набір Цікава лінійка складається з:

  • 10 секцій лінійки однакової довжини, по 10 поділок кожна;
  • 50 паличок (по 10 штук п'яти кольорів – білого, жовтого, синього, зеленого і червоного) десяти розмірів від 1 до 10.

Як користуватися Цікавої лінійкою?

Склавши всі секції, отримаємо лінійку з нумерацією від 1 до 100, візуально розділену на десятки за допомогою двох контрастних кольорів. Кожне ділення лінійки дорівнює 1 сантиметру, тому таку лінійку зручно використовувати для вимірювання предметів. Цифри у верхній частині лінійки – це результат математичної операції. Нижня частина лінійки розділена на десятки, для вивчення рахунку десятками і вивчення складу числа.

За допомогою кольорових паличок виконують операції додавання та віднімання. Для наочності використовують палички різних кольорів. Наприклад, паличка червоного кольору з десятьма поділками і паличка жовтого кольору з десятьма поділками, викладені на лінійку – формують лінію, довжина якої відповідає позначці 20 на верхній частині лінійки.

Також за допомогою кольорових паличок можна вивчити поняття нерівності в математиці: число більше або менше і на скільки.

Як навчити малюка рахувати в межах 10

1. Візьміть одну лінійку з нумерацією 1-10 і два набори паличок, наприклад, червоного і жовтого кольорів.

2. Викладіть на лінійці одну паличку з одним поділом червоного кольору і таку ж – жовтого кольору. Угорі лінійки буде видно, що довжина отриманої лінії 2, а складається вона з однієї червоної та однієї жовтої палички однакового розміру. Таким чином 1+1=2.

3. Візьміть червону паличку з одним поділом, а жовту – з дев'ятьма. Викладіть їх на лінійку. Отримаємо результат 10. Візуально буде зрозуміло, що 10 складається з 1 і 9.

4. Демонструйте приклади поєднання, комбінуючи палички двох кольорів різної довжини.

Як навчити дитину рахувати до 100

1. Розкладіть всі лінійки комплекту в ряд, щоб нумерація у верхній частині лінійки була від 1 до 100.

2. Використовуйте палички різної довжини і кольору для демонстрації поєднання. Наприклад, 9 паличок білого кольору викладіть до позначки 50 і додайте 9 паличок синього кольору, довжиною в 50 поділок. Ви і дитина побачите, що отримана лінія закінчується на позначці 100 на верхній частині лінійки. Таким чином 50+50=100.

3. Решта прикладів за аналогією.

Замість паличок із набору, можна використовувати палички Кюїзенера. Для цього підійде Набір для навчання Gigo Лічильні палички Кюїзенера (1028-250).

Вивчення математики за допомогою набору Цікава лінійка – легко і зрозуміло.

Характеристики

ВиробництвоТайвань
Гарантія, міс.6
Вік дитини3+

Відгуки

Напишіть відгук

Набір для навчання Gigo Цікава лінійка (1006)

Набір для навчання Gigo Цікава лінійка (1006)

Переглянуті товари