Набір для творчості 4M Катер на повітряній подушці (00-03366) Збільшити

Набір для творчості 4M Катер на повітряній подушці (00-03366)

4M 4M

112-780

Новинка

Набір для творчості 4M Катер на повітряній подушці (00-03366)

Детальніше

В наявності

492 грн.

Купити за 1 клік

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Спостерігайте, як фантастична яхта плавно ковзає по підлозі, завдяки повітряній подушці. Вивчайте наукові факти граючи. Цей невеликий науковий проект допоможе в шкільній програмі. Також це ідеальний комплект для демонстрації наукових досягнень.
В інструкції описаний принцип роботи катера, процес складання для наочності доповнений малюнками, є науково-пізнавальні факти, поради щодо усунення несправностей. Дія іграшки з набору заснована на третьому законі Ньютона та силі тертя. За допомогою такого набору можна викликати в дитини інтерес до вивчення фізики.
У комплекті: базова панель, повітряна подушка, арка, повітропровід, батарейний відсік із вимикачем і проводами, кришка батарейного відсіку, тримач для мотора, 2 панелі кріплення, кришка для мотора, пропелер, двосторонній скотч, мотор із дротами, гвинти, багаторазовий клей, 2 ковпачки, інструкція.
Також необхідні: невелика хрестоподібна викрутка, 4 батарейки ААА.
Як працює катер
Довжина готового катера 33 см. Поставте зібрану модель на рівну підлогу подалі від перешкод. Увімкніть двигун. Не заводьте іграшку над водою, це може призвести до пошкодження мотора. Батарейки забезпечують двигун електрикою, завдяки чому він починає крутити гвинт з пропелером. Лопаті пропелера нагнітають повітря в нижній повітропровід, через що роздувається "подушка". Вона зменшує тертя між катером і землею, що дозволяє моделі ковзати по поверхні, ледь торкаючись її. Пропелер також нагнітає повітря в зворотному напрямку через верхній канал (арку). Відповідно до третього закону Ньютона, на кожну дію є рівна за значенням і протилежна за напрямком протидія. Тому, коли пропелер продуває повітря назад, повітря штовхає вперед гвинт, а разом із ним і катер.
Повітряна подушка була винайдена в 1950-ті британцем Крістофером Кокереллом. Він започаткував слово "ховеркрафтах". Повітряні подушки використовують для високошвидкісного пасажирського транспорту, переміщення вантажу, а також військовими для дислокації військ. Судно, оснащене повітряною подушкою, може пересуватися над сухою поверхнею, водною або болотистою. Найбільший пасажирський ховеркрафт досягав 56 метрів завдовжки і важив 310 тонн.

Характеристики

ВиробництвоКитай
Гарантія, міс.6
Вік дитини3+

Відгуки

Напишіть відгук

Набір для творчості 4M Катер на повітряній подушці (00-03366)

Набір для творчості 4M Катер на повітряній подушці (00-03366)

Переглянуті товари