Матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x120 см 7227 Збільшити

Матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x120 см 7227

IngVart IngVart

108-489

Новинка

Дитячий матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x120 см 7227

Детальніше

В наявності

2 575 грн.

Купити за 1 клік

Детальніше

Дитячий матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x120 см 7227

Матеріал: латекс, кокосова койра.

Одне з кращих наповнень матраців для новонароджених - кокосова койра - найжорсткіший матеріал в матрацах, але нехай дбайливих батьків це не лякає - вага дитини занадто маленький для того щоб відчувати дискомфорт лежачи на твердій поверхні - чим молодша дитина, тим жорсткіше повинен бути його матрацик. У період після народження до 1 року рельєфи і природні вигини хребта ще не сформовані і дуже важливо в цей момент його не порушити. Занадто м'яка поверхня, така як поролон, повсть, вата - небажані для новонародженого до 1 року - можна спровокувати викривлення хребта, попрілості і перегрів тіла.
Волокна горіхів кокоса набувають додаткову пружність, стійкість до деформацій і вологи завдяки додатковому просоченню латексом. Крім того, кокосова койра не викликає алергії, добре вентилюється, не піддається гниттю і не представляє інтересу для комах-паразитів.
Матрац з кокосової койри забезпечить ідеальний розвиток кісткової системи дитини.

Матраци з латексу надають масажний ефект і перешкоджають здавленню судин і капілярів. Хребет залишається прямим протягом всього сну. Латексний матрац дуже пластичний, стійкий до навантажень і, тому, майже зовсім не деформується протягом всього терміну його експлуатації. Термін служби латексного матраца може досягати 20 років.
Поверхня більшості латексних матраців просякнута спеціальним складом з знезаражувальним і дезинфікуючим ефектом. Такі елементи захищають матрац від різних бактерій і грибків, запобігаючи виникненню такого захворювання як астма.
Латекс - гіпоалергенний матеріал, рекомендований алергікам і астматикам.
Матрацик приймає форму тіла, таким чином знімається м'язове напруження (особливо шийно-комірцевої зони), хребет приймає фізіологічно правильне положення.
Латекс не вбирає запахи і не пахне. У латексних виробах не розвивається бактеріальна флора, не розмножуються сапрофіти та інші паразити.
 

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятися від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

ВиробництвоУкраїна
Спальне місце120 x 72 см.

Відгуки

Напишіть відгук

Матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x120 см 7227

Матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x120 см 7227

Переглянуті товари